Çok Şirin Tığ İşi Mini Çanta Anahtarlık Modeli Yapımı

Herkese merhaba. Örgü ile sadece kıyafet, battaniye örmek ile kalmayıp, anahtarlık örmeye başladık. Mini çanta anahtarlık modelini örerken çok mutlu olacaksınız.

Her türlü ip ile ister büyük isterseniz de küçük boyutlarda örebileceğiniz şirin mi şirin bir anahtarlığınız olacak. çantamızın yapılış aşamalarını inceleyelim.

Çantamızı örmeye sihirli halka yaparak başlıyor ve sık iğne örerek çantayı üst kısımlara doğru genişleterek tığ ile örüyoruz.

Dilediğiniz renkte öreceğiniz çantaları minik hediye paketlerinde şık bir sunum ile eşinize dostunuza sevdilerinize armağan edebilirsiniz.

Çanta anahtarlığa arzunuza göre boncuk çiçek ekleyebilirsiniz. Çanta yapılışı tüm ayrıntıları ile aşağıdaki videoda sunulmuştur, izlemenizi tavsiye ederiz. Hepinize kolay gelsin.

Atolye hobi’ ye güzel ve şirin çanta modeli için teşekkür ederiz. Youtube kanalına abone olup, beğenmeyi unutmayınız.

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.
Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın