Çok Sorulan Değişik Tığ İşi Oya Modelleri

Israrla isteyenler için değişik tığ işi oya modelleri ile sizlerin karşısındayız. Hanımların ısrarla istediği el işi türlerinden biri ile karşınızdayız. Israrlarınız sonucunda biz de en güzel ve en değişik tığ işi oya modelleri derledik. Sizin de çok seveceğiniz bu tığ oyaları sıra dışı ve değişik. Dilerseniz hep birlikte bu en farklı ve en değişik tığ işi oya modellerini inceleyelim, ne dersiniz hanımlar?

2019’a Damga Vuran Değişik Tığ İşi Oya Modelleri

Görselde gördüğünüz tığ işi oya modeli oldukça gösterişli ve sıra dışı. Bu tığ oyasının büyük olması sizin de ilginizi çekecek, çünkü oldukça ağır ve gösterişli duruyor. Siz de bu modeli çok sevdiniz bence. Başörtünüz renk ve modeline göre bu tığ oyasını tercih edebilirsiniz. Üstelik havlu kenarında da bu modeli kullanabilirsiniz. Yapılışı da değişik bir model siye zor sanmayın, oldukça basit bir model.

Haki rengi son zamanların en çok tercih edilen renklerinden biri. Sizin de çok seveceğiniz bu renk tığ oyası ile daha da güzelleşiyor. Dilerseniz internetten anlatımlı şekilde de bu modelin yapılışı hakkında bilgi alabilirsiniz. Üstelik bu model çeyizlerinizde de bulunmalı. Demedi demeyin. Düz renkli başörtü modellerine gayet yakışacaktır. Dilediğiniz renk ve modele göre de bu tığ oyasını tercih edebilirsiniz.

Görselde gördüğünüz tığ oyası çeşidi oldukça ağır ve gösterişli. Bu değişik tığ işi oya modeli kaçmaz hanımlar. Oturma ve günlerinizde en farklı siz olmak istiyorsanız bu tığ oyası örneğini hiç şüphesiz düşünmeden tercih etmelisiniz diye düşünüyorum ben. Yeni evlenecek olanlar da mutlaka çeyizinde bulundurmalı. Siz kendinize göre sevdiğiniz renklerle bu modeli yapabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Değişik Tığ İşi Oya Modeli

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.