Çok Sorulan Tığ İşi Boncuklu Oya Modelleri

Tığ işi oya modellerinin en güzellerini sizler için seçtik. Tığ işi modelleri Anadolu’da ve birçok bölgede severek yapılıyor. Başörtüsü kenarlarını ve havlu kenarlarını adeta süslüyor. Hatta bazen daha şık görüntü elde etmek istiyoruz. O zaman ise boncuklar imdadımıza koşuyor. Boncukları kullanarak daha şık görüntü elde edebiliyoruz. Biz de sizler için harika tığ işi boncuklu oya modelleri seçtik. Şimdi dilerseniz çok sorulan tığ işi boncuklu oya modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Çok Sevilen Tığ İşi Boncuklu Oya Modelleri

blank

Görselde gördüğünüz tığ işi boncuklu oya modeli çok sevilerek yapılıyor. Tek renk başörtüsü kenarına tek renk tığ oyası tercih edecek olursanız boncuklarla daha şık  hale getirebilirsiniz. Üstelik bu tığ işi oya modelinin yapılışı çok kolay. Hemen hemen her hanımın yapabileceği bu tığ işi oya modelini siz de yapabilirsiniz. Yapılışı hakkında İnternet veya YouTube’dan da bilgi alabilirsiniz. Bu sizin işinizi daha da kolaylaştıracaktır.

blank

Görselde gördüğünüz kalpli boncukları kullanarak şık bir görüntü elde edebilirsiniz. Tığ işi boncuklu oya modelleri sadece başörtüsü kenarında değil havlu kenarında da kullanılıyor. Sizler de havlu kenarında bu modelleri kullanabilirsiniz. Havlu kenarında sadece dantel değil, tığ işi oya modeli ve iğne oyası modelleri de tercih ediliyor. Şık bir görüntü elde etmek için bu oyaları tercih edebilirsiniz.

blank

Görselde gördüğünüz tığ işi boncuklu oya modeli çok sipariş alıyor. Bu tığ oyaları hobi olarak yapılabiliyor ama bu oyaları yaparak para kazanan hanımlar da bir hayli fazla. Sizler de bu tığ işi boncuklu oya modellerini yaparak para kazanabilirsiniz. Haydi hanımlar o halde bu güzel tığ işi boncuklu oya modelinin örneğini çıkarma vakti.

Çok Sevilen Tığ İşi Boncuklu Oya Modelleri

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.