Çok Tercih Edilen Değişik İğne Oyası Modelleri

İğne oyaları her hanımın gözdesi olmaya devam ediyor. Oldukça zarif görünümüyle de gönülleri fethediyor. Sizlerin de tercihi çoğu zaman iğne oyalarından yana olabiliyor. Bu oyaların kullanım alanı da oldukça geniş. Süs eşyalarında, tespih uçlarında, havlu kenarlarında, başörtüsü kenarlarında sık sık görüyoruz. Sizler içinse hem havlu kenarında hem de başörtüsü kenarında kullanabileceğiniz iğne oyası modelleri seçtik. Şimdi dilerseniz çok tercih edilen değişik iğne oyası modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

En İyi Değişik İğne Oyası Modelleri

Görselde gördüğünüz iğne oyası modeli çok seviliyor. Sizlerin de tercihi olabilecek bu oyaların yapılışı da çok basit. Hemen hemen her hanımın yapabileceği bu iğne oyası modelini sizler de yapabilirsiniz. Yapılışı hakkında İnternet veya YouTube’dan bilgi alabilirsiniz. Bu platformlarda video izlemek sizin işinizi daha da kolaylaştırabilir.

Harika renk uyumuyla bir iğne oyası görüyoruz. İğne oyalarında renk seçimi yapmak çok önemli. Sizler de bu seçimleri uyumlu bir şekilde yaparsanız hoş bir el işi elde edebilirsiniz. Aynı zamanda bu hoş iğne oyalarını satarak kazanç da elde edebilirsiniz.

Pudra renkli başörtüsü kenarı için oya arayanlar olabilir. Onlar içinse görselde gördüğünüz iğne oyası modelini önerebiliriz. Sizlerin de hoşuna gidecek bu modeli hobi olarak boş zamanlarınızda da yapabilirsiniz.

Bordo başörtüsü kenarında kullanabileceğiniz bu iğne oyası modelini beğendiyseniz hemen şimdi örnek çıkarmaya başlayabilirsiniz.

Sadece başörtüsü kenarında değil, havlu kenarında bu iğne oyası modellerini tercih ederek hoş görüntüler elde edebilirsiniz. Havlu kenarında yalnızca dantel kullanılmıyor. Aynı zamanda iğne oyası ve tığ işi oya modelleri de kullanılıyor. Bundan dolayı güzel seçimler yaparak havlu kenarını iğne oyasıyla süsleyebilirsiniz. Haydi hanımlar iğne oyası vakti.

Çok Sevilen Değişik İğne Oyası Modelleri

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi, örgü ve dantel örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.