Çok Tercih Edilen Havlu Kenarı İğne Oyası Modelleri

İğne oyaları geçmişten günümüze çok tercih ettiğimiz oyalar arasında yer alıyor. İğne oyası hem zarif hem de çok görünüyor. Bundan sebeple daha çok iğne oyalarını tercih ediyoruz. İğne ve iplikle yapılan bu oyalar sizlerin de gönlünü çoktan fethetmeyi başardı. Sadece hobi olarak değil para kazanmak için de bu oyaları yapanlar oldukça fazla. İğne oyaları sadece başörtüsü kenarında değil havlu kenarında da kullanılabiliyor. Biz de sizler için havlu kenarı için iğne oyası modelleri seçtik. Şimdi dilerseniz çok tercih edilen havlu kenarı iğne oyası modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Çok Sevilen Havlu Kenarı İğne Oyası Modelleri

blank

Görselde gördüğünüz havlu kenarı iğne oyası modeli çok sevilen modeller arasında yer alıyor. Sizlerin de hoşuna gidecek bu oya modellerinin yapılışı da çok basit. Herkesin kolaylıkla yapabileceği bu iğne oyalarına boncuk ekleyebilirsiniz. Boncuklar iğne oyalarını şık göstermeye yardımcı olacaktır.

blank

Görselde yapılışı çok kolay bir havlu kenarı iğne oyası modeli var. Bu iğne oyası çeyiz bohçalarına da çok yakışacaktır. Siz de çeşit çeşit iğne oyaları yaparak çeyizlerde bulundurabilirsiniz.

blank

Lale görünümlü harika iğne oyası modeli ile sizlerleyiz. Bu model oldukça çok sipariş alıyor. Sizler de iğne oyası yapıp para kazanıyorsanız bu iğne oyası tercihiniz olabilir. Ya da iğne oyası yaparak para kazanmak istiyorsanız bu havlu kenarı iğne oyası modeli ilk tercihiniz olabilir. Hem sizi zorlamayacaktır. Çünkü yapılışı çok kolay.

blank

İğne oyasında kullanılan renklerin uyumu da çok önemli. Doğru renkleri tercih edersek iğne oyası çok şık görünecektir. Ama yanlış renklerin kullanımı uyumsuzluk yaratacaktır. Bundan dolayı da iğne oyası modeli kendine belli etmeyecektir. Bu uyumlara dikkat etmenizi öneririz hanımlar.

En Harika Havlu Kenarı İğne Oyası Modelleri

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.