Çok Tercih Edilen Mandalina Dilimli Bebek Yeleği Örgü Modeli ve Anlatımı

Annelerin çocuklar için çok tercih ettiği mandalina dilimli bebek yeleği örgü modelini sizlerinde çok beğenceğinden eminiz. Mandalina dilimi modelinden bebekleriniz için yelek hırka elbise örebilir, modeli yetişkin örgülerinde de kullanabilirsiniz.

Mandalina modeli ilk bakışta zor gibi görünsede modelin kurulumunu yaptıktan sonra işiniz çok kolaylaşacaktır. Üç buçuk numara şiş ile örülen modeli mümkün olduğu kadar gevşek örmeniz modeli daha güzel gösterecektir.

6/12 Ay kız bebekler için uygun olan modelin en şık duran özelliği olan karpuz kolun yapımını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz. Lastik uygulaması ile başlayan yeleği, lastiğin bitiminden sonraki sırasında mandalina dilimli modelin kurulumunu yapabilirsiniz.

Sinemce hobi’ye çok şık model için teşekkür ederiz. Youtube kanalına abone olup, beğenmeyi unutmayınız.

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.