Çok Tercih Edilen Oturma Odası Dekor Örnekleri

Evimizin her köşesinin dekorunu yapmayı çok seviyoruz. Yatak odası, mutfak, çocuk odası, oturma odası hepsi için ayrı dekor örnekleri de arıyoruz. Biz sizinle oturma odası dekor örnekleri paylaşacağız. Bu dekor örnekleri birbirinden güzel ve çok tercih ediliyor. Size de fikir olması açısından gelin hep beraber bu çok tercih edilen oturma odası dekor örneklerini inceleyelim, ne dersiniz?

En Popüler Oturma Odası Dekor Örnekleri

blank

Oturma odanızın dekoruna trend renkleri tercih ederek başlayabilirsiniz. Görselde gördüğünüz kahve ve bej tonu birbiriyle oldukça uyumlu duruyor. Burada önemli olan sadece koltuk takımı değil, diğer dekor parçaları da oldukça önemlidir. Kullanılan perdeden, halıya kadar her şeyin uyum içerisinde olması gerekir.

blank

Daha soft renkleri tercih ederek oturma odanızın atmosferini değiştirebilirsiniz. Görselde gördüğünüz renk uyumuna da dikkat etmeniz gerekir. Örneğin toz pembe rengi, lila ve bej rengi ile gayet hoş duruyor. Sizler de bu renkleri tercih ederek oturma odanızı dekore edebilirsiniz.

blank

Koltuk takımında tek renk kullanmak istiyor olabilirsiniz. Tek renk tercih edecekseniz başka bir tarafta renk kullanmaya özen göstermeniz gerekir. Örneğin görselde tek ren koltuk takımı tercih edilmiş ama duvar rengi farklı bir renk ile patlatılmış. Bu gibi tercihler yaparak oturma odası dekoru oluşturabilirsiniz.

blank

Oturma odası dekorunda dekoratif aksesuar kullanmak oldukça önemli. Görselde gördüğünüz koltuk takımı diğer aksesuarlar olmasa bu kadar kendiniz belli etmeyebilirdi. Siz de dekorunuzda çiçek ve diğer bitkileri kullanabilirsiniz.

blank

Sade ama bir o kadar da ihtişamlı dekor isteyenler için çok güzel bir örnek ile sizlerleyiz. Sizin de çok seveceğinizi düşündüğüm bu dekoru ön plana çıkaran şey koltuk takımıdır. Siz de canlı ve modern görünümde koltuklar tercih edebilirsiniz.

Çok Muhteşem Oturma Odası Dekor Örnekleri

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank