Çok Tercih Edilen Yelek Örgü Modelleri

Çok tercih edilen yelek örgü modelleri ile sizlerleyiz. Biz hanımlar tarafından çok tercih edilen örgü modellerinde en harika yelekleri ele aldık. Hemen hemen herkesin yapabileceği bu örgüleri sizler de kolaylıkla yapabilirsiniz. Hatta yapılışını bilen hanımlar örgüleri yaparken video çekip, sonra bunları İnternet veya YouTube’a yükleyebilirler. Bu şekilde diğer hanımlara da yardımınız dokunabilir. Şimdiyse sizlerle en şahane örgü modellerini paylaşacağız. Şimdi dilerseniz çok tercih edilen yelek örgü modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Çok Sipariş Alan Yelek Örgü Modelleri

Görselde gördüğünüz yelek ve hırka örgü modeli çok şık görünüyor. Sizler de bu muhteşem örgü modellerini tercih edebilirsiniz. Yelek örgülere işleme yaparak hareketlendirebilir ve farklılık katabilirsiniz. Örneğin görseldeki gibi gül işlemelerini yaparak daha göz alıcı bir yelek örgü modeli ortaya çıkarabilirsiniz.

blank

Yelek örgüleri hem tığ hem de şişle yapabilirsiniz. Görselde gördüğünüz örgü tığ ile yapılmıştır. İpinizi ve diğer kullanacağınız malzemeleri kaliteli seçerseniz ortaya çok harika yelek örgü modelleri çıkacaktır.

blank

Tığ ile yapılan bu yelek örgü modeline kurdele detayı ekleyerek şık bir görünüm verebilirsiniz.

blank

Yelek örgü modelini çocuklar için yapacaksanız daha renkli yumaklar tercih edebilirsiniz. Görselde gördüğünüz gibi mor ve beyaz rengini kullanarak harika yelek örgü elde edebilirsiniz.

blank

Çoğu kişinin bilmediği bu yelek örgü modeli çok sevildi. Özellikle geçen aylarda çok sipariş alan bu harika örgü modelini sizler de sipariş edebilirsiniz veya kendiniz yapabilirsiniz. Yapılışı hakkında İnternet veya Youtube’dan video izleyebilirsiniz. Yelek örgü yaparken videoları izlemek sizin için daha iyi olacaktır.

blank

Görselde gördüğünüz bu harika yelek örgü modeline düğme detayları ekleyebilirsiniz. Düğmeleri farklı tercih ederek yelek örgü modeline kendi yorumunuzu da katabilirsiniz.

Birbirinden Muhteşem Yelek Örgü Modelleri

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.