Çok Trend Tığ İşi Patik Modeli

Çok trend1 tığ işi patik modeli sizin de dikkatinizi çekecek nitelikte. Tığ işinin kullanım alanlarından bir tanesi ile daha sizlerleyiz. Bu tığ işi patik modelleri birbirinden farklı ve havalı. Zaten birazdan görsellerde birbirinden farklı tığ işi patik örgü modellerini gördüğünüzde anlayacaksınız. Sizler için bu tığ işi patik modellerini derledik. Haydi hanımlar hazırsanız bu modelleri hep beraber inceleyelim.

Birbirinden Güzel Tığ İşi Patik Modeli

Bu görseldeki tığ işi patik modeli havalı mı havalı. Detaylar da oldukça güzel. Bu tığ işi patik modelinin farkı ise altının hazır patik ve ev terliklerinin altı gibi olması. Bu şekilde de tığ işi patik yapabilirsiniz.

blank

Görseldeki tığ işi patik modelinin güzelliğini görüyor musunuz? Görsel ağırlıklı hep konuşuyorum. Çünkü bu görseldeki tığ işi patik modellerine bayılıyorum. Efsaneler. Tabii ki bu havalarda da ayağımızı sıcacık tutacak patiklere ihtiyacımız var. Bu ihtiyacı ise kendimiz el emeği göz nuru karşılamaya çalışıyoruz. Ve bu tığ işi patik modelleri tam da bizlere göre hanımlar.

blank

Ben bu görseli gördükçe içim gidiyor… Bunlar nasıl tatlı renkler bunlar nasıl güzel tığ işi patik modelleri. Hanımlar bu tığ işi patik modeli kaçmaz. Elimizi çabuk tutalım ve hem bu kış ayağımız üşümesin hem de asilliğimizden ödün vermeyelim.

blank

Bu görseldeki sade ama küçük inci boncuklarla da bir o kadar naif tığ işi patik modeli sizce de çok hoş değil mi?

blank

Bu görseldeki gibi tüylü, boncuklu, objeli, detaylı şeyleri biz hanımlar çok seviyoruz. Siyah renginde de tığ işi modeli kendini çok belli etmemiş mi?

blank

Hanımlar bu tığ işi patik modelleri sade olsa bile bu kadar güzel olmayı nasıl başarıyorlar. bayıldım. Ya siz?

Bakmalara Doyamayacağınız Tığ İşi Patik Modelleri

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank