Çok Yoğun ve Gösterişli Boncuk Oyaları

Merhaba hanımlar bugün sizler için hazırlamış olduğumuz en güzel boncuk oyası modellerini sizlere sunuyoruz. Boncuklu oya modelleri arasında en çok tercih edilen modelleri sizler de yapmaya başlarsanız çeyizleriniz için en güzel ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. Sade model sevenlere hitap eden boncuklu oya modelleri kolay olması ile dikkat çekmeye devam ediyor. Sizler de yapım aşaması kolay olan boncuk oyası modellerini yapmaya başlarsanız en güzel ürünleri sahip olabilirsiniz. Yeni öğrenenlerin bile kolaylıkla yapabileceği boncuk oya modellerini eklemeye devam ediyoruz. Farklı model arayan hanımlara hitap eden boncuklu oya modeli eklerken boncuğun yoğun kullanılması el emeğinde çok olmasını ortaya göstermektedir. Sizler de işçiliği yoğun olan boncuk oyası modellerini yaparak hamaratlığınızı sergileyebilirsiniz. Sade model isteyen hanımlar biraz daha kolay ve sade olsun diyorsanız boncuk sayısını az kullanarak yapabilirsiniz. Daha önce görmediğimiz çok farklı modelleri sizler için ekledik. Sizler de bu modelleri tek renk tülbent kenarlarına tek renk yapabilir ya da renkli tülbent kenarlarına renkli tercih ederek hazırlayabilirsiniz. Hadi birlikte bu güzel boncuk oyası modellerini detaylı şekilde göz atalım.

Çok Kolay Boncuk Oyası Modelleri

El emeği yoğun olan tülbent kenarına yapılan boncuk oyası modeli en güzel modeller arasında yer almaya devam ediyor. Çok güzel görünen boncuk oyası modeli en çok tercih edilen model olmaya devam ediyor.

Görselde yer alan siyah tülbent kenarına yapılmış olan boncuk oyası modeli en kolay modeller arasında yer almaktadır. Sizler de bu modeli yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz.

Görselde yer alan el işçiliğinin yoğun olarak kullanıldığı boncuk oyası modeli kum boncukları ile hazırlanmıştır. Sizler de bu modeli dilediğiniz boncuk modeli seçerek yapabilirsiniz.

Görselde yer alan yapım aşaması kolay olan boncuk oyası modeli beyaz boncuklar ile çiçek model elde edilmiştir. Sizler de bu güzel boncuklu oya modelini yaparak çeyizlerimizi ekleyebilirsiniz.

Kristal boncuklar ile hazırlanmış olan boncuk oyası modeli sade ve şık tasarımıyla en sevilen modeller arasında yer almaya devam ediyor.

Çok fazla boncuk kullanılarak hazırlanan boncuk oyası modeli kristal boncuklar ve kum boncukları ile yapılabilir. Sizler de çok severek kullanacağınız bu modeli hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz.

Sade model isteyen hanımların tercihi olan boncuklu oya modeli şık tasarımıyla dikkat çekmeye devam ediyor. Sizler de bu güzel modeli yaparak harika ürünler ortaya çıkarabilirsiniz.

Gösterişli Boncuk Oyaları

Tek Sıra Tığ İşi Oya Modeli Anlatımlı Yapımı

Kaynak: Tığ oyalarım(Youtube)

Merhaba hanımlar videoda yer alan tek sıra hazırlanmış olan boncuk oyası modeli en kolay modeller arasında yer almaya devam ediyor. Sizler de görselde yer alan boncuklu oya modelini yaparak yeni öğrenmiş olsanız bile kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz. El emeğinin yoğun olarak kullanıldığı boncuk oyası modeli şık tasarımı ile görenleri kendine hayran bırakmaya devam ediyor. Sadeliğiyle dikkat çeken boncuk oyası modelleri farklı tasarım olması ile çok seviliyor. Sizler de bu modelleri yapabilir en güzel modelleri ortaya çıkarabilirsiniz. Hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitireceğini modeli detaylar ile süsleyebilirsiniz. Videoyu izleyerek boncuk oyası modelini yapmaya başlayabilirsiniz kolay gelsin.