Çok Zarif Açıklamalı Buğday Başağı İğne Oyası Modeli

Oyalarına zerafet ve kibarlık katmak isteyenlerin çok tercih ettiği buğday başağı modelini çok beğeneceğinizden eminiz. Özellikle sadelikten yana olanların çok beğendiği modeli birbirine uygun farklı renkler ile hazırlayabilirsiniz.

İki çiçekli çok talep gören modeli örmek için ilk olarak yazmanızın zürafasını hazırlıyorsunuz. İkinci sırada 9 fil dişi modelinden sonra çiçekleriniz için yuva oluşturuyorsunuz.

İkili buğday başaklarını yuvaların üst kısımlarını hazırlıyorsunuz. Modelin hazırlanışı oldukça kolay ve pratiktir. Namaz örtülerinde çok kibar duran oyayı denemelisiniz. Bohçalarda çok dikkat çeken modeli çeyizleriniz için de hazırlayabilirsiniz.

Ayşenin iğne oyalarına güzel akıcı ve anlaşır anlatımlı, youtube kanalı için hazırladığı videoya teşekkür ederiz. Kanalına abone olup, destek olmayı unutmayınız.

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi, örgü ve dantel örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.