Çok Zarif Başörtüsü ve Havlu Kenarı İğne Oyası Modeli ve Anlatımı

Çok beğeneceğinizi düşündüğümüz hem başörtü kenarlarında hem de havlu kenarlarında kullanabileceğiniz zarif çiçekli modelin yapımını merakla beklediğinizi biliyoruz.

Modelin nasıl yapıldığını öğrenmek isteyen hanımlar aşağıda yayınladığımız videodan faydalanıp, oyayı kolayca öğrenebilirler.

Oyanıza başlamadan önce bir sıra zürafa hazırlıyorsunuz. Üst sırada maydanoz örneği hazırlayıp dilediğiniz aralığı verip modelin kurulumu için yaprak yapımına başlıyorsunuz. Modelin çok hızlı bir şekilde biteceğinden emin olabilirsiniz.

İncelediğiniz oya modeli mutfak havlularına banyo havlularına çok yakışan bir modeldir. Modeli havlunuzla uyumlu renklerle hazırlarsanız çok muhteşem bir görünüm elde edeceğinizden emin olabilirsiniz.

Solak oyacı’ya youtube kanalı için hazırladığı çok şık model için teşekkür ederiz. Destek olmak amaçlı kanalına abone olup, beğenmeyi unutmayınız.

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi, örgü ve dantel örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.