Çok Zarif ve Değişik Tığ İşi Oya Modelleri

Tığ işi oya modelleri Anadolu bölgesinde çok talep görüyor. Fakat geçmişten günümüze tüm bölgelerimizde de kullanılmaya ve yapılmaya devam ediyor. Zaman geçtikçe daha farklı tığ işi oya modelleri aramıyor değiliz. Hem şık hem değişik olması bizim aradığımız özelliklerden biri. Biz de bunu göz önünde bulundurarak sizlerin de seveceği çok zarif değişik tığ oyaları seçtik. Dilerseniz bu tığ işi oya modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Beğeni Rekorları Kıran Tığ İşi Oya Modelleri

Görselde gördüğünüz yağ yeşili başörtüsü kenarına kullanılan tığ işi oya modeli çok zarif duruyor. Boncuklarla daha da gösterişli kılmak sizin elinizde.

Tek renk başörtüsü tercihiniz olacaksa kenarına da aynı renk tığ işi yapabilirsiniz. Ama daha da farklılaştırmak isterseniz boncuklar burada size yardımcı olabilir.

Görselde gördüğünüz tığ işi oya modelinin yapılışı çok kolay. Bunun gibi hem şık hem de kolay tığ işini yaparak para da kazanabilirsiniz. Bu modeller çok sipariş alan modeller arasında yer alıyor. Hobi olarak ya da satmak için yapmak istiyorsanız ama yapılışı hakkında fikriniz yoksa internetten videolar izleyip bilgi de alabilirsiniz.

Renkli ve sıralı tığ işi oya modelleri çok talep görüyor. Görselde gördüğünüz gibi tığ işi modellerini sadece başörtüsünde değil havlu kenarında da kullanabilirsiniz. Havlu kenarında hem dantel hem iğne oyası hem de tığ işi kullanılabiliyor. Sizin de tercihiniz olabilir. Üstelik çeyiz bohçalarında da çeşit çeşit bu değişik tığ işi oya modellerinden bulundurabilirsiniz.

Görselde gördüğünüz tığ işi oya modelini biz çok sevdik. En yeni ve en değişik modeller arasında olan bu ağır ve gösterişli tığ işi oya modeli havlu kenarına da çok yakışacaktır.

Çok Sevilen Değişik Tığ İşi Oya Modelleri

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası, örgü ve dantel içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.