Daha Önce Görmediğiniz Dört İncili Kırmızı Boncuklu Tığ İşi Oya Modeli

Böyle bir tığ oyasını ne gören ne duyan oldu. Muhteşem tığ işi boncuk oyasını öğrenmeniz için detaylı anlatımını içeren videoyu paylaşıyoruz.

Bu boncuk oyasını mutlaka öğrenin

İnternet ortamında bir çok tığ oyası bulunuyor. Ama hiç biri bunun kadar şirin ve güzel değil. Her bir motifinde 4 tane boncuk kullanılarak yapılan tığ oyası yazmalar için birebir. Tığ oyası modelleri ile ilgili paylaşımlarımıza bir yenisini daha ekliyoruz. Çok beğeneceğiniz, hemen yapmaya başlamak isteyeceğiniz boncuk oyasını sadece 4 dakikalık kısacık bir videodan öğreneceksiniz. Bu kadar kısa sürede tığ oyası mı öğrenilir diye düşünmeyin. Bir çok kişi bu videoyu izledikten sonra modeli çıkarmayı başardılar. Sizde bir yazma kenarında deneme yaparak boncuk oyasını çıkarabilirsiniz. Zaten çıkarmamanız için hiç bir neden de yok.

Her şeyiyle oyacı kadınların beğenisini kazanmış olan bu oya modelini siz neden öğrenmiyorsunuz ki?

Bu Boncuk Oyasını Mutlaka Öğrenin

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın