Daha Önce Görmediğiniz Lif Modelleri Sizlerle

Merhaba hanımlar bugün sizler için hazırlamış olduğumuz en güzel lif modellerini sizlere sunuyoruz. Sizler de çeyizlerinize farklı geometrik desenli lif modellerini yaparak yeni ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. El emeği göz nuru hazırlanan lif modellerini kolaylıkla yapabilirsiniz. Kolay model isteyen hanımlar için oldukça basit şekilde ilerleyen pratik modelleri öğrendik. Yeni öğrenenlerin bile yapabileceği bu lif modellerini dilediğiniz renklerde ve tonlarda yapabilirsiniz. Takım haline getireceğiniz set şeklinde hazırlanan şif örneklerini yaparak gelin damat lif modelleri ortaya çıkarabilirsiniz. Geometrik desenleriyle çok severek kullanacağınız lif modellerini hediyelik olarak da tercih edebilirsiniz. En sevilen hediyelikler arasında yer alan lif modeli el emeği göz nuru hazırlanması ile de çok seviliyor. Hadi birlikte bu güzel lif modellerine göz atalım.

Takım Lif Modelleri

Kalpli hazırlanan lif modeli Çiçekler ile süslenmiştir. Sizler de çiçek detayları ile süslenen 3 renk yapılan lif modelini yaparak en yeni ürünler ortaya çıkarabilirsiniz.

Set şeklinde hazırlanmış olan lif örneği en yeni modeller arasındadır. Sizler de bu modeli dilediğiniz renkleri kullanarak yapabilirsiniz.

Çiçekli yapılan lif modeli en yeni ve en kolay modelleri arasında yer alırken sizler de bu modelleri yaparak farklı tasarımlara sahip olabilirsiniz.

Yıldız model hazırlanan lif modeli kabartmalı detaylar ile oldukça güzel görünmektedir. Sizlerde kabartmalı hazırlanan bu lif örneklerini yaparak harika ürünler çıkarabilirsiniz.

İki renk yapılan lif modeli çiçekli yapılmıştır.

Kolay Lif Modelleri

Renkli Lif Modeli Anlatımlı Yapımı

Kaynak: Suzan Hobi (Youtube)

Videoda yer alan takım halinde hazırlanmış olan kare dikdörtgen ve uzun lif modelini sizlere sunuyorum. Uzun lif modeli halka detaya eklenerek de oldukça kullanışlı hale gelmiştir. Sizler de çok kullanışlı olan bu lif modelini yaparak el emeğiniz ortaya koyabilirsiniz. Sade model isteyen hanımlar dilerseniz bu modelleri tek renk yapabilirsiniz. Kullanacağınız iplik kalitesi ve şiş numarası oldukça önemlidir. Elinize uygun şişler seçerek bu modelleri yapmalısınız. En sevilen modeller arasında yer alan lif örneğini çeyizleriniz için yapabilirsiniz. Çeyizlerinize çok yakışacak lif modellerini hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz. Videoyu izleyerek detaylarına ulaşabilirsiniz. Kolay gelsin.