Daha Önce Görmediğiniz Tığ İşi Oya Modelleri

Daha önce rastlamadığınız ya da çok az rastladığını kolay tığ işi oya modelleri ile sizlerin karşısındayız. Sizlerin de hayır diyemeyeceği bu modellerin yapılışı da oldukça basit. Tığ oyaları başörtü kenarlarını şıklaştıran el işi türlerinden biri. Bizim de genellikle tercihimiz oluyor. Tığ oyası zarafeti çağrıştırıyor. Biz de sizler için birbirinden harika modelleri derledik. Dilerseniz hep birlikte bu daha önce rastlamadığınız kolay tığ işi oya modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Çok Seveceğinizi Düşündüğümüz Kolay Tığ İşi Oya Modelleri

Rüzgar gülü biçimindeki bu tığ oyası hem şık hem de bir o kadar zarif duruyor. Renkler özellikle beyaz başörtüler için vazgeçilmez oluyor. Siz de beyaz başörtülerinizi rengarenk tığ oyaları ile renklendirebilirsiniz. Üstelik bu tığ oyasının yapılışı da bir o kadar basit. Her hanımın yapabileceğini düşünüyorum. Takıldığınız noktalarda da videolu anlatımlı bağlantılara bakmanızı öneririm. Hem bu sizin işinizi daha da kolaylaştıracaktır.

blank

Siyah başörtüye hem siyah hem de beyaz tığ oyası elbette yakışacaktır. Görselde gördüğünüz modelde başörtü kenarına ne kadar da yakışmış. Sizin de mutlaka tercihiniz bu olabilir. Ya da tam tersi beyaz başörtüsüne siyah beyaz bu tığ oyasının aynısı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Sizin de aklınızdan çıkmayacak olan bu modeli şimdiden yapmaya başlayın derim. Hem sizin hem de çevrenizdekilerin oldukça hoşuna gidecektir.

blank

Bu papatya tığ oyası modelini daha önce hiç görmediniz belkide. Bu model siyah ve sarı renkli başörtülerinize çok yakışacak ve siz de çok seveceksiniz. Sadece başörtü değil havlu kenarına da papatyalı tığ oyası bir o kadar yakışacaktır. Hem eviniz için hem de genç kızlarımız çeyizleri için yapmayı unutmasınlar derim ben.

Birbirinden Güzel Kolay Tığ İşi Oya Modelleri

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.