Davetsiz Misafirler Boncuklu İğne Oyası Modeli Yapımı

Muhteşem bir boncuklu iğne oyası modeli anlatımlı yapılışı. Davetsiz misafirler ismi verilen iğne oyası modeli kum boncuklarla yapılıyor.

Oyaların en kıralı boncuklu iğne oyalarıdır. Her oyacının en sevdiği oyaların başında geliyor. Oya yapımında kullanılan bir çok farklı boncuklar var. Kum boncuklar da bunların arasındadır. Bebek yüz örtüleri, mevlüt başörtüsü, namaz yazmaları ve diğer tüm işlerin kenarlarında boncuklu oyalara sıklıkla yaşanır. Özellikle Karadeniz bölgesinin kadınları boncuklu oyaları daha çok tercih ediyor. Başörtülerine dikkat ederseniz genellikle boncuklu yazmalar bulunuyor. Davetsiz misafirler ismi verilen oya modeli ise kum boncuklarla yapılan çarkıfeleği anımsatan bir model. Yapılışı kolay olan iğne oyası modellerindendir.

Davetsiz Misafirler Boncuklu İğne Oyası

Acemi olanlar iğne oyası modelleri kategorisindeki anlatımlı modellerle kendilerini geliştiriyorlar. Kendilerine veya sevdiklerine yazma yapmak için bir çok oyayı öğrenen kadınlar kenarlara rahatlıkla uygulayabiliyor. Videolu anlatımlar büyük bir avantaj. Çünkü anlatımlı videoda tüm detaylar veriliyor. İğne oyası biraz zor iş olduğu için bazı kişiler yapmakta çekiniyorlar. Videoları izlediklerinde çekinecek hiç bir şeyin olmadığını görecekler.

Davetsiz Misafirler İğne Oyası Boncuk Modeli Video Anlatımlı Yapımı

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın