Değerli Çeyiz Sandıklarına Boncuk Oyaları Çok Yakışacak

Seninle takipçilerimiz tek sıra Oya kenarına yapılan rengarenk boncuk süsleme hepinizin gönlünde taht kuracak birbirinden güzel boncuk oyası modellerini sizlerin beğenisine sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Aşağıda detayları ile inceleyeceğimiz boncuk oyası örneklerini en beğenilen görseller arasından özenli seçerek bir araya getirdik. Sizlerin de beğenerek bizlere ilettiğimiz boncuk oyalarını yazımıza ekledik. Tek sıra Oya kenarına yapılan boncuk süslemeleriyle pratikliğe hitap eden modellerin yanı sıra ağır oya kenarına yapılan sade İnci boncuklu boncuk oyaları da oldukça asil görünmektedir. Kullanım alanına göre değişiklik gösteren boncuk oyaları günlük kullanımda genel olarak hazır rengarenk boncuklarla süslenmektedir. Çeyizlerde veya hediyelik olarak tercih edilecek boncuk aralarında ise daha sade ve beyaz tonlar tercih edilmektedir. Kullanım amacınıza hizmet edecek şekilde önceden hazırlayacağımız boncuk oyaları sizlerin zor zamanlarınızda kurtarıcınız olacaktır. Şimdi birlikte beyninize sunduğumuz muhteşem boncuk oyalarını tek tek detaylı şekilde incelemeye geçelim.

Kolay Boncuk Oyası Modelleri

Görselde yer alan boncuk oyası modeli en yeni modeller arasında yer almaktadır.

Çok güzel görünen boncuklu oya modelini hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitirebilirsiniz.

Sarı renk tülbent kenarına yapılan boncuk oyası modeli gösterişli modeller arasında yer alırken sizlerde bu modeli yapıp bitirebilirsiniz.

Yapım aşaması kolay olan boncuk oyası modelini siz takipçilerimiz hemen yapmaya başlarsa kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz.

Sıralı tülbent kenarına hazırlanan boncuk oyası modeli yeni öğrenen hanımların yapabileceği kadar kolay bir modeldir.

Farklı model seven hanımlar görselde yer alan boncuk oyası son zamanların en çok tercih edilen modelidir.

Oldukça kolay yapılan model günlük yaşama uygun hale gelmiştir.

Farklı Boncuk Oyası Modelleri

Sade ve Şık Boncuk Oyası Modeli Anlatımlı Yapımı

Kaynak: Tığ oyalarım (Youtube)

Saygıdeğer hanımlar yukarıda adeta tek tek her boncuğuna kadar detaylı incelediğimiz boncuk oyası modellerimizi sadece incelemekle kalmayıp kendi el emeğinizle de dilediğinizi renklerde yapabileceksiniz. Bu hususta sizlere yardım etmek açısından boncuk oyaları yapımını anlatan detaylı anlatım videomuzu yazımızın sonunda bulabileceksiniz. Son zamanlarda en çok tercih edilen sade boncuk detayları hayatımızın oldukça karmaşık olduğunun bir göstergesidir. Tek sıra hazır dizili rengarenk boncuklar kullanılabilecek gibi sade boncuklarda oldukça az görünmektedir. Şimdi sizleri boncuklu oya yapımı anlatım videomu size baş başa bırakıyoruz. Kolay gelsin.