Değerli Çeyizlere Ağır İğne Oyası Modelleri

Merhaba Hanımlar. Sizler için hazırlamış olduğumuz en güzel iğne oyası modellerini sizlere sunuyoruz. Farklı tasarımıyla dikkat çeken en güzel iğne oyası modelleri çeyizlerimizin baş tacı olacak şeylerim vazgeçilmezi olan iğne oyalı emrini yaparak harika modellere sahip olabilirsiniz. Son zamanların en çok tercih edilen iğne oyası modellerini sizler de süsleyerek gösterişli modelleri sahip olabilirsiniz. El emeğinin yoğun olarak kullanıldığı iğne oyaları tek renk tülbent kenarına tek renk iğne oyası yaparak sadelikten yana olan hanımları öneriyoruz. Gösterişli model seven hanımlara ise renkli tülbent kenarına renkli iğne oyası modelleri yapmalarını öneriyorum. Boncuk ve pul detayları ile süslenen iğne oyası modelleri farklı tasarımıyla göz alıcı görünüme ulaşmaktadır. Çeyizlerinize yapacağınız sade ve gösterişli iğne oyası modelleri günlük ve özel günlerinizle size eşlik edecek sadelikten yanı olan hanımların tercihi olan tek renk iğne oyası modellerini dilerseniz biraz daha hareket katmak için boncuk detayları ekleyebilirsiniz. Hadi birlikte bu güzel iğne oyası modellerine detaylı şekilde göz atalım. Sizler de hemen yapmaya başlayabilirsiniz

En Yeni İğne Oyası Modelleri

Görselde yer alan farklı ve el işçiliğinin yoğun olduğu iğne oyası modelini sizler de yapabilirsiniz. Yapım aşaması kolay olan iğne oyalarını yeni öğrenen hanımlar yapabilir. Çok güzel görünen iğne oyası modeli sizler de dilediğiniz renklerde yapabilirsiniz.

Tek renk yazma kenarına yapılan renkli iğne oyaları farklı model arayan kadınlara hitap ediyor. Sizler de bu güzel iğne oyası modellerini yaparak özel günlerde kullanabilirsiniz.

Sade model sevenlere görselde yer alan iğne oyalarını öneriyoruz. Sizler de çeyizlerinize yapabilirsiniz.

El emeği göz nuru çeyizlere tülbent kenarına yapılan iğne oyasını öneriyoruz.

Ağır model sevenlere iğne oyası modeli çok iyi gelecek. Çıtı pıtı görünen iğne oyaları en güzel modeller arasında yer almaktadır.

Güzel ve kolay olan modeli sizler de yaparak en güzel modellere sahip olabilirsiniz.

Rengarenk hazırlanan iğne oyası modeli el emeğinin yoğun olduğu modeldir. Tek renk tülbent kenarına yapılan iğne oyası modeli çiçekli olması ile görenleri kendine hayran bırakıyor.

Yapım aşaması kolay olan iğne oyalarını sizler de yaparak günlük yaşantınızda kullanabilirsiniz.

Sıralı ve sık yapılan iğne oyalarını en çok yapılan modeli sizler de yapabilirsiniz. Tülbent  kenarlarına tülbent içindeki renklerden iplik seçerek tamamlayabilirsiniz.

Gösterişli model seven hanımlar görselde yer alan renkli tülbent kenarına yapılan kaya modeli ile birlikte hazırlanmış olan iğne oyası modelini sizlere öneriyoruz. Sizler de bu modeli çeyizleriniz için yapabilirsiniz.

Rengarenk İğne Oyası Modelleri