Değişik İğne Oyası Yapılışı

Değişik çok güzel iğne oyası modeli anlatımlı yapımı

Diğer oyalardan harmanlayarak ve üstünü değiştirerek yeniden tasarlanan değişik iğne oyası modeli anlatımlı yapılışına buradan ulaşabilirsiniz.

Diğer iğne oyalarından esinlenerek ve bazı yerlerini değiştirerek yeniden tasarlanmış bir iğne oyasını sizinle paylaşacağız. Model Ayşe’nin İğne Oyaları kanalına aittir. Ayşe hanım kendine özgü iğne oyalarıyla bilinen bir iğne oyası sevdalısı. Kanalında yayınlamış olduğu anlatımlı iğne oyaları ile takipçilerine yardımcı oluyor. Çoğu zaman kendi tasarlamış olduğu oya modellerinin anlatımını paylaşıyor. Hal böyle olunca da her zaman aynı modelleri yapmak zorunda kalan kişiler yeni modeller öğrenmiş oluyorlar.

Değişik İğne Oyası

Anlatımlı iğne oyaları kategorisinde paylaşmış olduğumuz oyalar gittikçe armaktadır. Yeni örnekler zamanla paylaşılmaya devam edecektir. Paylaşmış olduğumuz modellerin farklı olmalarına dikkat ediyoruz. Bunun içinde bu yazımızda değişik iğne oyası yapılışı modeline yer verdik. Yeni tasarlanmış olan bu oya modeli çok beğenilip çok güzel yorumlar almıştır.

Ayşe hanım 14 dakikalık kısa bir video ile yeni tasarladığı iğne oyasının yapımını göstermiştir. Eğer oya örecekseniz bu örneği incelemenizi ve yazmalarınızda denemenizi öneriyorum.

Yeni Tasarlanan Değişik İğne Oyası Yapılışı

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi, örgü ve dantel örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.

“Değişik çok güzel iğne oyası modeli anlatımlı yapımı” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir