Değişik Desenleri ile Dantel Modelleri

Sevgili takipçilerimiz kıymetli hanımlar bugünkü yazımızda sizlere sosyal medyada en çok tıklanan Dantel örneklerini detaylarıyla sunacağız. Tüm dantel modellerini sizlere sunmamız mümkün olmayacağı için aralarında en çok beğeni alan modellerden bir kısmını derledik. Birbirinden şahane Dantel örneklerini görselleri ile birlikte inceleyip fikir edinebileceksiniz. Beğendiğiniz modelleri internet üzerinden sipariş ederek ulaşabileceğiniz gibi yazımızın sonuna ekleyeceğimiz dantel yapımı detaylı anlatım videosu yardımı ile kendi el emeğinizle de yapabileceksiniz. Bu yüzden sizler için özel seçenek hazırladığımız Dantel örneklerini incelerken aralarından En beğendiğiniz modelleri seçerek kendiniz uygulayabileceksiniz. Işıklı ve zerafetiyle ön plana çıkan dantel modellerini sizlere sunarken yapım olarak da en pratik olan modelleri seçmeye özen gösterdik. Renk seçeneği olarak incelediğimizde el işi örnekleri arasında en sade renklere sahip olan dantel modellerini arzu ederseniz renkli şekilde de yapabilirsiniz. Dilerseniz bir an önce sizlere sunduğumuz oldukça gösterişli dantel örneklerini görselleri ile detaylı incelemeye geçelim.

En Güzel Dantel Modelleri

Görselde yer alan dantel modeli en kolay modeldir.

El emeğini yoğun olarak kullanıldığı dantel modelleri arasında yer alan danteli yaparak salon takımlarını oluşturabilirsiniz.

Sade model seven hanımlara hitap eden dantel modeli en sade bir şık modelleri arasında yer almaktadır.

Masa örtüsü dantel modelleri arasında yılların eskitemediği model yaparak çeyizlerinize ekleyebilirsiniz.

Yapım aşaması kolay olan dantel modelini yeni öğrenen hanımlarda yapmaya başlarsa kısa sürede kolaylıkla bitirebilir.

Sizler de salon takımları oluştururken görselde yer alan dantel modellerini yapıp orta sehpalarda bu güzel dantel modeli kullanabilirsiniz

Gösterişli Dantel Modelleri

Kolay Dantel Modeli Anlatımlı Yapımı

Kaynak: Renkli Hayat Bahçesi (Youtube)

Kıymetli hanımlar bizler için özenle seçtiğimiz modelleri görselleri ile birlikte yukarıda inceledik. Yazımızın başında belirttiğimiz gibi Bu şahane modelleri kendi el emeğiniz ve ince düşüncelerinizle üzerine bir şeyler katarak uygulayabilmeniz için sizlere dantel yapımı anlatımın içeren detaylı bir video hazırladık. Detaylı dantel yapımı anlatım videomuzu izlerken dikkat etmeniz gereken hususların başında videomuzun sadece bir modelin anlatımını değil genel olarak dantel yapımı hakkında fikir sahibi edecek olmasıdır. Videomuzu seyrederken Sizler de arzu ederseniz belirtilen malzeme listesinin aynısını alarak veya elinizde bulunan malzemeleri değerlendirerek dantel yapımına başlarsanız video tamamlandığında elinizde harika bir dantel örneği olacaktır. Birbirinde güzel dantel örneklerini sadece ince incelemekle kalmayıp Sizler de yapabileceksiniz. Yapılış bakımından bir aşamada zor görünse de videomuz yardımıyla daha önce hiç dantel yapmamış Hanımlar bile kolaylıkla dantel modellerini yapabilecekler. Şimdi hep birlikte sizler için özenle seçtiğimiz dantel yapımı detaylı anlatım videomuzu seyretmeye geçelim. Kolay gelsin.