Değişik Kolay Lif Modelleri

Sevgili takipçilerimiz tasarımları ve renkleri ile en neşeli başlıklar arasında olan lif modellerini bulmak hiçte zor olmuyor bizim bulduğumuz modeller dışında sizin kendi yorumunuzu katarak daha renkli ve harika modeller yaptığınız dan eminim. Model olarak baktığımızda kese lif modellerinin kullanımı oldukça artmış durumda bunun yanı sıra klasikten vazgeçmem diyenler için yuvarlar, kare, ve kalpli lif modellerini de sunmaya devam ediyoruz. Kullanacağınız iplik ve renk seçimleri tamamen size ait olan lif örneklerinde önemli olan sadece yapılış şeklidir. Yenihobi.com olarak uygulamasını da çoğu hanımlar bilse Dahi biz sona detaylı bir tanıtım videosu ekleyeceğiz. Eliniz hızlandığı zaman bir saatte iki lif modeli çıkacak şekilde hem pratik hem harika modelleri sizlere sunuyoruz. Şimdi hep birlikte modellerimize göz atalım.

Çiçekli Lif Modelleri

Geometrik desenli lif modelini iki renk tercih ederek yapabilirsiniz. Çiçek detayı ile süslenmiş olan lif modelleri en çok tercih edilen modeller arasında yer alan almaktadır. Yapım aşaması bir o kadar basit olan lif modelini yeni başlayan hanımlarda yapabilirsiniz.

Güllü takım lif modelini sizlerde üç renk seçerek yapabilirsiniz. Boncuk detayları ile lif örneğini süsleyebilirsiniz.

Takım lif modelleri arasında gelin damat lifi olan bohçaların vazgeçilmezi olan lif modelleri yer almaktadır.

Katlı lif modellerini sizlerde farklı detaylar ekleyerek kullanabilirsiniz. Lif modellerinde banyo lif ve süsl lifleri ayrı tercih etmenizi öneririz.

İki renk yapılan yumuşacık lif modelleri en güzel şekilde sizlerin beğenisine sunuluyor.

Tek renk lif örgü modelinde yer alan boncuk detayları şık tasarımı ile göz kamaştırıyor.

Mor ve beyaz renk tercih edilen örgü modelini dilerseniz tek renk tercih edebilirsiniz.

Çiçekli ve uzun lif modelleri en kullanışlı lif modelleri arasında yer almaktadır. Yıldız lif, kare lif, uzun lif, modellerine de görselde yer alan lif modelini uygulayabilirsiniz.

Kırmızı ve beyaz lif modellerini en güzel detaylar ile süsleyerek harika görünüme ulaştırabilirsiniz.

Simli iplik ile yapılan lif modelini yıldız detayları ekleyerek basit şekilde yapabilirsiniz.

Uzun lif örgü modelinde yer alan tutma yeri yapılan halka kullanım kolaylığı sağlayacaktır.

Son zamanların en çok satan lif modelini sizlerde çeyizleriniz için kolaylıkla yapabilirsiniz.

Marifetli kadınların el emeği göz nuru hazırlamış olduğu lif modelleri sizlerde yaparak değerli çeyiz sandıkları oluşturabilirsiniz.

Farklı model arayan kadınlar güllü lif modelini en güzel şekilde tasarlayabilirsiniz.

Nazar boncuklu ve çiçekli lif modelini en güzel detaylar ekleyerek süsleyebilirsiniz.

Sadelikten yana olan hanımlara çiçekli lif modelini öneriyoruz. Şık tasarımı ile dikkat çeken lif modelini en güzel şekilde süsleyerek yapabilirsiniz.

Beyaz zemin üzerine uygulanan güllü lif modelini sepet modelin üzerine de uygulayabilirsiniz.

Hem kolay hem gösterişli olan lif modelini farklı detaylar ekleyerek yapabilirsiniz.

Renkli lif modelleri arasında en güzel lif modeli yer almaktadır.

@ayşeninlifleri Instagram hesabından mavi, sarı, beyaz renkleri kullanılarak yapılan  lif modelini sipariş oluşturabilirsiniz.

Yumuşacık lif modelini çeyizleriniz için özenle süsleyebilirsiniz.

Yapım aşaması basit olan lif modelini yeni başlayan kadınlarda yapabilirsiniz.

Renkli Lif Modelleri

Şipşak Çok Satan Lif Modeli Anlatımlı Yapımı

Kaynak: Örgü Tasarım (Youtube)

Değerli hamarat takipçilerimiz sizlere yine açık açık anlatımlı detay videosu hazırladık klasikten şaşmayıp yuvarlak lif modeli kullanılan videoda mavi ve beyaz uyumu yakalanmış. Bahsettiğimiz üzere siz arzu ettiğiniz renkleri bir arada kullanıp muhteşem ürünler çıkarabilirsiniz. Oldukça eğlenceli görünen lif modellerinin yapımı da bir o kadar eğlenceli görünüyor. Daha önce hiç lif yapmayan hanımlar bile video ile birlikte malzemelerini alıp başlayabilir ve aynı anda bitebilirler. Şimdiden kolay gelsin diliyorum.

Diğer iğne oyası modelleri, tığ oyaları, örgü modelleri, dantel modelleri, boncuk oyaları içeriklerine de göz atabilirsiniz.