Değişik Renkli Dikkat Çekici İğne Oyası Modeli Anlatımı

Bugün sizler için çok merak ettiğiniz değişik teknik ile hazırlanan parmağa sarılarak örülen iğne oyası modelini paylaşacağız. Oyanızı her gören nasıl yapılacağını çok merak edip size soracaktır. Değişik modeller her zaman hanımların çok dikkatini çekiyor.

Oyanıza başlamadan önce yazmanızın tığ battısını hazırlıyorsunuz.Modeli tek renk ile hazırlayabileceğiniz gibi farklı renklerle de hazırlayabilirsiniz. Aşağıda detaylı anlatımının videosunu izleyeceğiniz modeli çeyizleriniz için hazırlamanızı tavsiye ederiz.

Namaz örtülerinizin kenarına kullanabileceğiniz oya modelinin güzelliği dilden dile dolaşacak, akıllardan çıkmayacak. Sık iğnelerin bolca kullanıldığı modeli hazırlamak için sabırsızlandığınızı biliyoruz.

Ayşenin iğne oyaları’na youtube kanalı için hazırladığı videoya teşekkür ederiz. Kanalına abone olup, destek olabilirsiniz.

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.