Derya Baykal ile Gülümse Çok Şık Tığ İşi Dikişsiz File Kazak Modeli

Bugün Derya Baykal ile Gülümse programında anlatılan tığ işi dikişsiz file kazak modelinin yapılışı ile karşınızdayız. Tüm hanımların çok sevdiği hayran olduğu her programını büyük bir heyecan ve merakla beklediği Derya Baykal hanımefendinin eşsiz anlatımı ile çok şık bir tığ işi kazak modelini öğrenmek için hazır olun.

Derya Baykal hanımefendinin çok şık tığ işi dikişsiz file kazak modelinin anlatımını öğrenirken aynı anda Derya Baykal hanımefendinin tüm pozitif enerjisi ve gülen yüzüne bir defa hayran kalalım.

tığ işi, kazak, tığ işi kazak modeli

Tığ işi kazak modelimizi zincir çekmeyi bilen her kadın kolaylıkla örebilir. Üç numara tığ ile örebileceğiniz çok kullanışlı file kazak modelinizi yaka kısmından yüz zincir çekerek örerek modelimize başlıyoruz. Tığ işi kazak modelimizde yaka kısmından sonra ilmek arttırmaya başlıyoruz.

İster klasik ister spor giyimle kullanacağınız tığ işi kazak modeli ile tüm dikkatleri üzerinize çekmeyi başarabileceksiniz. Bu tığ işi kazak örneğini kız çocuklarınız için de kullanabilirsiniz. Renkli örebileceğiniz gibi tek renk iple de örebilirsiniz.

Derya Baykal ile Gülümse Çok Şık Tığ İşi Dikişsiz File Kazak Modeli Yapılışı

Bu güzel tığ işi kazak modeli anlatımı için Derya Baykal hanımefendiye çok teşekkür ederiz. Youtube kanalına abone olmayı unutmayın.

Bir cevap yazın