Derya Baykal ile Gülümse Dikişsiz Yelek Örgü Modeli Yapılışı

Derya Baykal ile Gülümse Dikişsiz Yelek Örgü Modeli Yapılışı

Hanımlar sizlere bugün Derya Baykal hanımefendinin sunduğu Derya Baykal ile Gülümse programında yayınlanan dikişsiz yelek örgü modelini tarif edeceğiz. Öncelikle bu yelek örgü modeli oldukça şık ve zarif bir model olduğunu belirtelim.

Programda Derya Baykal hanımefendinin de soruları yelek örgü modelinin tarifini anlatan hanımefendinin anlatımını sadeleştiriyor herkesin daha net anlayabileceği bir yelek örgü modeli tarifi haline gelmiş. İstediğiniz renkle örebileceğiniz bu yelek örgü modeline tek renkler çok yakışıyor. Güzel bir krem rengi örgü ipi çok şık durabilir. İsterseniz kırmızı, mavi, mor gibi renklerle de örüp çeşit çeşit giyebilirsiniz.

Yelek Örgü Modelleri

Bildiğiniz gibi yelek örgüler yaz, kış, ilkbahar ve sonbahar demeden tüm ayların vazgeçilmezleri arasındadır. Özellikle dikişsiz yelek örgü modelleri oldukça revaçta. Haliyle dikişsiz bir yelek örmek sizi daha az zahmete sokacaktır. Ya da isterseniz dikişsiz yelek modelinde birbiriyle uyumlu renkleri kullanabilirsiniz. Gri ve mor renkli iplerle örebilirsiniz. Çok göz alıcı duracağından eminiz. Yapımı çok kolay olan dikişsiz yelek modeliyle bir yıldız gibi parlayıp fark edileceksiniz. Hemen örüp giymeye ne dersiniz?

Şermin hanımın akıcı anlatımıyla Derya Baykal hanımefendinin programında baştan sona anlatımlı olarak aşağıdaki videoda görebilirsiniz. Bizler bu harika yelek örgü modelini çok beğeneceğinizden eminiz.

Derya Baykal ile Gülümse Dikişsiz Yelek Örgü Modeli Video Anlatımlı Yapılışı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir