Derya Baykal’dan Dikişsiz Yelek Yapımı

Hanımlar sizlere bugün Derya Baykal’ın sonsuz fikirlerle dolu programında yayınladığı Derya Baykal’dan Dikişsiz Yelek Yapımını tarif edeceğiz. Öncelikle bu modelin oldukça şık ve zarif bir model olduğunu belirtelim.

Bildiğiniz gibi yelekler kış aylarının vazgeçilmezleri arasındadır. Özellikle dikişsiz yelek modelleri oldukça revaçta. Haliyle dikişsiz bir yelek örmek sizi daha az zahmete sokacaktır.

İstediğiniz renkle örebileceğiniz bu yelek modeline tek renkler çok yakışıyor. Güzel bir krem rengi örgü ipi çok şık durabilir. İsterseniz kırmızı, mavi, mor gibi renklerle de örüp çeşit çeşit giyebilirsiniz.

Ya da isterseniz dikişsiz yelek modelinde birbiriyle uyumlu renkleri kullanabilirsiniz. Gri ve mor renkli iplerle örebilirsiniz. Çok göz alıcı duracağından eminiz.

Yapımı çok kolay olan dikişsiz yelek modeliyle bir yıldız gibi parlayıp fark edileceksiniz. Hemen örüp giymeye ne dersiniz?

Şermin hanımın akıcı anlatımıyla Derya Baykal’dan Dikişsiz Yelek Yapımı’nı baştan sona anlatımlı olarak aşağıdaki videoda görebilirsiniz. Bizler bu harika modeli çok beğeneceğinizden eminiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir