Derya Baykal’ın Favori Tığ Oyası, İğne Oyası ve Boncuklu Oya Modelleri

Artık hepimiz Derya Baykal’ı ve onun güzide dikiş, örgü, nakış programlarını biliyoruz. Çoğumuz da severek takip ediyoruz. Ev hanımlarının el emeği göz nuru çalışmalarını desteklemesi, el emeği işlerin hala işe yarar olduğunu göstermesi çok hoş. Bugün sizlerle Derya Baykal’ın programlarında yer alan ve en çok beğeni alan yani favori tığ oyası modellerini, iğne oyası modellerini ve boncuklu oya modellerini paylaşıyoruz.

En değişik ve özel iğne oyası modelleri ve yapımını arayanlar için harika bir yazı içerik. Özel iğne oyası modelleri zamana yenilmemiş, modern çizgileri kendi içerisindeki klasik çizgileri ile birleştirmiş oyalardır. Farklı tığ oyası modelleri ve yapımını arayanların yazımızda görebileceği şey ise kendi kendinize nasıl farklılaşabilirsiniz. Illa hazır olmasına gerek yok, siz başka örneklerden ilham alarak kendi oyalarınızı yaratabilirsiniz.

En ilham verici, farklı Derya Baykal’ın programlarında çıkan favori tığ oyası, iğne oyası ve boncuklu oya modellerini galerimizde görebilirsiniz.

 

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.
Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın