Desenli Çok Tercih Edilen Lif Modelleri

Merhaba hanımlar sizler için hazırlamış olduğumuz en güzel lif modellerini sizlere sunuyoruz. Daha önce hiç görmediğiniz lif modellerini eklerken gösterişli ve kolay olmasına dikkat ettik. Şık tasarımıyla dikkat çeken lif modelleri çeyizlik ve kullanım açısından ikiye ayrılmaktadır. Çeyizlerine ekleyeceğiniz lif modelleri simli boncuklu iple ve farklı detaylar eklenirken kullanım açısından daha pratik olmasını istediğiniz lif modellerini ise detay eklemeden tercih etmelisiniz. Uzun lif modelleri ise kullanım açısından kolay olan modellerin arasında yer almaktadır. Uzun lif modellerini halka detayları ekleyerek daha güzel hale getirebilirsiniz ve daha kullanışlı hale getirebilirsiniz. Simli iplik kullanarak hazırlayacağız  modelleri gösterişiyle hediyeliklerinin arasında yer alacaktır. En çok tercih edilen hediyelikler arasında yer alan bu model el emeğini yoğun olmasıyla oldukça beğeni kazanıyor. Sizler de yapım aşaması kolay olan lif modellerini seçerek lifi bir öğreniyorsanız yapmaya başlayabilirsiniz. Hadi birlikte bu güzel modellere detaylı şekilde göz atalım.

Çiçekli Lif Modelleri

Görselde yer alan çiçek model üzerine yapılmış olan güllü lif modeli yeni gelinlerin en çok tercih ettik beni arasın da yer almaktadır. Sizler de çok tercih edilen polis modelini hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz.

Takım lif modelleri arasında en çok tercih edilen lif örneğinin fiyonk detayları ekleyerek sizler de süsleyebilirsiniz. İki renk hazırlanan lif modelinin tek renk de yapabilirsiniz.

Görselde yer alan sade ve şık görünen lif modeli çiçek detayları ile süslenmiştir boncuklu ve çiçekli hazırlanan lif modelleri en sevilen ve en kolay modeller arasında yer alırken sizler de bu modelleri yapalım değerli sandıkları oluşturabilirsiniz.

İki renk hazırlanan lif modeli halka detayları ile süslenmiştir. Sizler de halkalı hazırlanan lif modelini hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitirebilirsiniz.

Sade model isteyen hanımların tercihi olan lif modeli en güzel modeller arasında yer almaktadır. Sizler de görselde yer alan çiçekli lif modelini yaparak en yeni ürünler ortaya çıkarabilirsiniz.

El emeğinin yoğun olarak kullanıldığı lif modelleri arasında yer alan lif örneğini yaparak harika ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. Sade ve şık görüntüsüyle dikkat çeken model son zamanların en çok satan modelleri arasında yer almaya devam ediyor.

Kırmızı beyaz renkler tercih ederek hazırlanan lif modelini sizler de çiçek detayları ile süsleyebilirsiniz. Sepet modelleri örneği en kolay modeller arasında yer almaktadır.

Görselde yer alan gelin damat lif modeli kurdele detayı ile süslenmiştir. Sizler de bu güzel lif modeli siyah beyaz ve kırmızı renklerle hazırlayabilirsiniz.

Tek renk tercih edilen lif modeli sadeliği ile ön plana çıkmaya devam ediyor.

Takım Lif Modelleri

Gelin Damat Lif Modeli Anlatımlı Yapımı

Kaynak: Rengarenk Lif ve Patigim (Youtube)

Sizler için hazırlamış olduğumuz yaka detayı fiyonklu kullanın lif modeli en çok tercih edilen bohçalar arasında yer almaktadır. Sizler de gelin ve damat bohçalarına bu güzel lif modellerini hazırlayabilirsiniz. Siyah beyaz tercih edilen lif modellerini dilersen farklı renkler kullanabilirsiniz. Fakat en çok tercih edilen damat bohçalarının vazgeçilmez olan siyah beyaz bir şey olacak modelinin hemen yapmaya başlarsınız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz. Yapım aşaması kolay olan lif modeli çok satanlar arasında yer almaktadır. Sizler de gelir elde etmek için bu lif modelini yapabilir satışa sunabilirsiniz. El emeği yoğun olarak kullanıldığı çeyizlerde bir değil birden fazla lif modellerini görebilirsiniz. Videoyu izleyerek sizler de lif modelini yapmaya başlayabilirsiniz. Yapacak olan hanımları kolaylıklar diliyorum.