Dikişsiz Örgü Bebek Yelek Yapımı (Tek Parça Yakadan Başlamalı)

Yakadan başlama dikişsiz tek parça örgü bebek yelek modeli yapılışı ile karşınızdayız. Çok kullanışlı örmesi keyifli bir yelek modeli kız ve erkek bebekler için. Özellikle 1-3 yaş aralığındaki bebekler uygun olan bu yelek modelinin ilmek sayılarını orantılı olarak artırarak çocuklar için de yapabilirsiniz.

Dikişsiz tek parçadan yapılan bebek yelek örneği ile karşınızdayız. Üstelik bu model yakadan başlamalı olacak şekilde yapılıyor. Örnek kız ve erkek bebekler için uygun olan modeldir. Şiş işi bebek yelekleri yapacak olanlara duyurulur. Şişe ilmek atmayı bilen kişiler bile örebilir. Sezonun açılmasıyla birlikte örgüye başlayan kadınlar bu modeli kaçırmasınlar. Kullanışlı ve yapımı keyifli olan bu örgü tekniğini kaçıran üzülür. Bu örgü bebek yelek modelini çevrenizdekilerle de paylaşabilirsiniz. Eğer örgü işinden para kazanıyorsanız, bu güzel örgü bebek yelek modelini paylaşarak sipariş alabilirsiniz.

Tek parça bebek yeleği

Bu örgü bebek yelek modeline başlarken 72 tane ilmek atılıyor şişe. 3 numara şiş ve bebe ipi kullanılıyor. 4 diş haroşa görünümlü olacak şekilde örülüyor. 2 sıra örüldükten sonra 1 ilik açılıyor. Sonrasında arttırmaya geçilir. 4 sıra haroşa örüldükten sonra örneğin ön kısmından ilk ilmek örmeden alınıyor. Öndeki pat için 7 tane ters olarak örülüyor. 7 ilmek ise düz kısım için örülür. Toplamda 7 düz 7 ters ilmek oldu. Tek parça bebek yelek yapacak olanlar ve acemi olan hanımlara aşağıdaki video yardımcı olacaktır.

Örgü Bebek Yelek Video Anlatımlı Yapımı (Dikişsiz Tek Parça Yakadan Başlama)

Canselin örgü dünyası youtube kanalına bu çok şık bebek örgü yelek modeli için teşekkür ederiz. Videoyu beğenip kanalına destek olabilirsiniz. Aşağıda bulunan diğer modelleri incelemeyi unutmayın.

En Popüler Bebek Yelek Hırka Elbise Örgü Modelleri

Bebek Yelek Hırka Elbise Örgü Modelleri

Bebek Yelek Hırka Elbise Örgü Modelleri

Bebek Yelek Hırka Elbise Örgü Modelleri

Bebek Yelek Hırka Elbise Örgü Modelleri

Bebek Yelek Hırka Elbise Örgü Modelleri

Bebek Yelek Hırka Elbise Örgü Modelleri

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi, iğne oyası ve dantel örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.

“Dikişsiz Örgü Bebek Yelek Yapımı (Tek Parça Yakadan Başlamalı)” üzerine 2 yorum

  1. Bu model kac aylik bebekler icin kullanilir ? Buyuk yapmak istersek yakadan ilmek sayisinimi arttircaz yoksa omuzlardami ?

  2. Elinize sağlık çok begendim yaptım yanlız biraz büyük yapayım dedim yapamadim kac baslasam acaba bilgi verrseniz sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir