Dikkat Çeken 36 Farklı Havlu Kenarı Tığ İşi Oya Modeli

Dikkat çeken 36 farklı havlu kenarı tığ işi oya modeli ile sizlerin karşısındayız. Görüp görebileceğiniz en güzel modelleri sizler için seçtik. Tığ oyaları her zaman yanımızda olmaya devam ediyor. Gerek başörtülerinde gerek ise havlu kenarlarında ilk tercihlerimizden biri oluyor. Tığ oyası zarifliği bakımından tercih ettiğimiz bir el işi türü. Sizin de hayır diyemeyeceğiniz bir çok havlu kenarı tığ işi oya modeli derledik. Dilerseniz hep birlikte dikkat çeken havlu kenarı tığ işi oya modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Hayır Diyemeyeceğiniz Havlu Kenarı Tığ İşi Oya Modelleri

blank

Görselde gördüğünüz havlu kenarı oya modeli gerçekten de çok hoş. Bu görseli modeli çok sevdiğim için seçtim. Görseldeki oya iğne ile yapılmış ama aynı oya tığ ile de yapılabilir. Tığ ile yapılınca çok yakışacağını düşündüğüm bu modeli hemen denemelisiniz hanımlar.Yapılışı ise oldukça basit. Sizin de hoşunuza gidecek bu tığ işi oya modellerinin yapılışı hakkında YouTube’dan videolu bir şekilde anlatımlı olarak bilgi alabilirsiniz. Bu sizin işinizi daha da kolaylaştıracaktır. O halde bu modeli elde etme vakti.

blank

Görselde gördüğünüz tığ işi oya modeli rengi ve modeli ile gerçekten de harika. Siz de havlu kenarı oyalarınızda halka boncuklar kullanabilirsiniz. Halkalar tığ oyalarını daha da güzel gösterecektir. Renk olarak ise havlu renginize göre tercih edebilirsiniz. Doğru renkleri kullanmak çok önemli hanımlar. Havlu kenarı tığ işi, oya modeliniz ne kadar güzel olursa olsun doğru renk tercih etmediğinizde havlu da oya modeli de kötü görünecektir.

blank

Simli ipliklerle yapabileceğiniz bu havlu kenarı tığ işi oya modeli özellikle beyaz havlularda oldukça dikkat çekecek ve siz de çok seveceksiniz. Simli iplikler oyaları daha da güzel gösteriyor. Hemen hemen her bayanın yapabileceği bu basit tığ oyasını siz de şimdiden yapın deriz. Biliyorsunuz ki havlular evlerimizin vazgeçilmezi olmaya devam ediyor ve sade bir şekilde kullanamıyoruz havluları. Muhakkak havlu kenarını tığ oyası ile süslüyoruz. Siz de bu şekilde tercih edebilirsiniz.

En Çok Sipariş Alan Havlu Kenarı Tığ İşi Oya Modelleri

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.
Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.