Dikkat Çekici Yıldızlı İğne Oyası Modeli ve Anlatımı

Bugün sizler için iğne oyasından yıldız çiçekli oya modelinin yapımını anlatacağız. Çok değişik görünen modeli yazmalarınız dışında kenar süslemelerinde kullanabilirsiniz. Yıldız çiçekli oyayı örmek çok kolay. Aşağıda yayınladığımız video size oyanızı kolaylıkla örmeniz için çok yardımcı olacaktır.

Renkli iplerle hazırlanmış modeli tek beyaz rengini de hazırlayıp namaz örtülerinde kullanabilir, göz alıcı şıklıkta örtüler hazırlayabilirsiniz.

Oyanıza başlamadan önce yazmanızın zürafasını çekmeyi unutmayınız. Göze çok hoş gelen modeli çeyiz ve bohçalarınıza hazırlayıp elinizin altında ömür boyu böylesine güzel bir modelin kalmasını sağlayabilirsiniz.

Züleyhanın tığ ve iğne oyaları’na youtube kanalı için hazırlamış olduğu videoya teşekkür ederiz. Güzel modellerinin devamını bekliyoruz. Siz de youtube kanalına abone olup, beğenmeyi unutmayınız.

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.