Dillere Destan Olan Harika Örgü Modelleri

Merhaba hanımlar sizler için hazırlamış olduğumuz en güzel ve en farklı örgü modellerini sizlerle buluşturuyoruz. Detaylarına hayran kalacağınız bebek örgü modelleri şık tasarımıyla çok güzel görünmektedir. Sizler de seçmiş olduğunuz bebek örgü modellerini yaparak en güzel ve en farklı modellere sahip olabilirsiniz. El emeğinin yoğun olarak kullanıldığı bebek örgüleri görenleri kendine hayran bırakmaya devam ediyor. Hayran kalacağız bebek örgülerini yaparken renk tasarımına dikkat etmeniz gerekmektedir. Rengarenk örgüler tercih ederseniz daha sade renklerde şapkalar ve atkılar yapmanızı öneriyoruz. Gösterişli model seven hanımlar ponpon ve çiçek detayları ekleyerek ya da farklı figür detayları hazırlayarak bu örgü modellerini tasarlayabilirsiniz. Hadi birlikte bu güzel örgü modellerine detaylı şekilde göz atalım.

Gösterişli Örgü Modelleri

Görselde yer alan iki renk hazırlanmış olan örgü modeli en çok tercih edilen en güzel modeller arasındadır. Sizler de bu güzel örgü modelini tahta düğme detayları ile tasarlayabilirsiniz.

Iki renk hazırlanmış olan örgü modeli takım haline getirilmiştir. Sizler de set haline getirerek örgü modellerini bebek ve yeni doğan anneler için hediye edebilirsiniz.

Hem kız hem de erkek bebekler için hazırlanmış olan örgü modeli en güzel ve en yeni modellerdendir. Tarzınıza uygun hazırlayacağınız örgü modellerini ponpon detayları ekleyerek süsleyebilirsiniz.

Patik örgü modeli çiçek ve boncuk detayları ile hazırlanmıştır. Bu güzel örgü modelini yeni evlenenler ve yeni gelenler için yapabilir ve hediye edebilirsiniz.

Çiçekli Örgü Modelleri