Sıralı iğne oyası yapılışı

Dillere Destan Sıralı İğne Oyası Yapılışı

İğne oyaları severlere göre tartışmasız en iyi model sıralı iğne oyası yapılışı. İğne oyasını kolaylıkla yapıp yazmalara dikiyorlar.

İğne oyası seven kadınların şüphesiz en sevdiği oyalar arasında sıralı iğne oyaları yer alıyor. Yazma kenarlarına yaptıkları sıralı oyayı kolaylıkla yapabiliyorlar. Görünümünün kalitesine güveniyorlar ve en çok bu modeli kullanıyorlar. İğne oyası yapacak olan kadınlar kesinlikle bu modeli denemeli.

Sıralı İğne Oyaları Nerelerde Kullanılır?

Sıralı oyaların kullanım alanı çok geniştir. Yatak örtüleri, başörtüleri, tepsi örtüleri, perdeler ve havluların kenarlarında kullanılıp süslemeler yapılabiliyor. El sanatlarının en önemli ve en çok yapılanlarından olan iğne oyası sıralı oyalarda da tercih edilmekte. İğne oyası modelleri sayfamızdaki çıtı pıtı oyalara benzeyen sıralı iğne oyasını ister tek renk yazmaya istersenizde motifli yazmaya uygulayabilirsiniz.

Dillere destan iğne oyası

Zarif bir model olan sıralı oyayı iki farklı renk ile de yapabilirsiniz. Yayınladığımız mor yazmada arkadaşımız tek renk oya ipi kullanmış fakat videodaki anlatımda ise diğer bir arkadaşımız iki farklı renkte ip kullanmış. Resimleri görüyorsunuz hangisini beğenirseniz onu kullanın.

Sıralı İğne Oyası Yapılışı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir