Doğal Görünümüyle Tığ İşi Papatya Oyası Modeli

Çok basit bir oya modeli olan, doğal görünümüyle herkesi kendine hayran bırakacak, tığ işi papatya oyası modeli ile yazmalarınızdan papatyaların süzülmesine hazır mısınız?

Tığ ile örülen görüntüsü çok mükemmel olan, gerçek papatyalara sahip olmuş gibi yazmanızı her taktığınızda sizi çok mutlu edecek papatya oyasından vazgeçemeyeceksiniz.

Özgün bir model olan papatya oyasını başka hiç bir yerde görmediğinizden eminiz. Siz de bizlerden ilham alıp, kendi oya modelleriniz tasarlayabilirsiniz.

Oyayı örmeye önce motiflerinizi hazırlamaktan başlıyorsunuz. Yazmanızın büyüklüğüne göre, öreceğiniz papatya motiflerinin sayısını ayarlayabilirsiniz.

Papatyalarınızın daha seyrek olmasını istiyorsanız, aralardaki yaprak sayısını çoğaltabilirsiniz. Yazmanızın kenarına yaprakları ördükten sonra, motifleri ekliyorsunuz.

Papatya modeli ile bizleri tanıştırdığı için oya dünyası’na youtube videosundan dolayı teşekkür ederiz. Siz de kanalına abone olup beğenmeyi unutmayınız.

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası, örgü ve dantel içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir