Dolar ile Satılan Boncuk Oyaları

El emeğinin yoğun olarak kullanıldığı boncuk oyası modellerini sizlere sunuyoruz. Sizler de oldukça güzel görünen boncuk oyası modellerini yaparak harika ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. Şık tasarımıyla çok sevilen boncuklu oya modelleri tek renk tülbent kenarına rengarenk tercih ediliyor. Sizler dilerseniz renkli tülbent kenarına tülbent içindeki renklerden boncuk oyası modellerini seçerek hazırlayabilirsiniz. Farklı model seven hanımlar daha önce görmediğiniz boncuk oyası modellerini sizler için hazırladık. Çeyizlerinize çok yakışacak boncuklu oya modellerini yaparak hamaratlarınızı ortaya koyabilirsiniz. Hadi birlikte en yeni ve güzel boncuk oyası modellerine detaylı şekilde göz atalım.

Kolay Boncuk Oyaları

Farklı tasarımı ile oldukça güzel görünen boncuk oyası modeli daha önce görmediğiniz modeller arasında yer almaktadır. Sizlerde bu güzel boncuk oyası modelini yaparak en yeni modellere sahip olabilirsiniz.

Tek renk tülbent kenarına yapılan 3 boncuk ile hazırlanmış olan boncuk oyası modeli şık tasarımıyla dikkat çekmeye devam ediyor. Sizler de oldukça güzel görünüyor Bu modeli yapıp çeyizlerinize ekleyebilirsiniz.

Gösterişli model seven hanımlar görselde yer alan çok gösterişli boncuk oyası modelini dilediğiniz renklerde hazırlayabilirsiniz.

Sıralı hazırlanan boncuklu oya modeli en kolay modeller arasında yer almaktadır. Sizlerde kolay yapılan boncuk oyasını hazırlayarak çeyizlerinize koyabilirsiniz.

Rengarenk boncuklar ile hazırlanan boncuk oyası tek renk tülbent kenarına tercih edilmiştir.

Sade ve şık tasarımıyla en sevilen modeller arasında yer alan boncuk oyasının sizlerde beyaz boncuklar ile hazırlayıp en güzel ürünleri ortaya çıkarabilirsiniz.

Sadelikten yana olun hanımların tercihi olan boncuklu oya modeli yeşil tülbent kenarına kristal küçük boncuklar ile hazırlanmıştır.

Kum boncukları tercih ederek hazırlayacağımız boncuk oyaları işçiliğin en çok olduğu oya modelleri arasında yer alırken sizler de ağır ve zor modeller istiyorsanız bu boncuklu oya modeli yapabilirsiniz.

Çok güzel görünüm boncuk oyası modeli günlük kullanıma uygundur.

Gösterişli Boncuk Oyaları

Güzel Boncuk Oyası Modeli Anlatımlı Yapımı

Kaynak: Oya ve Dantel Dünyası (Youtube)

Yapım aşaması detaylı şekilde sunulan boncuk oyası modelini sizler de videoyu izleyerek yapabilir ve el emeğini yoğun gösterişli   ürünler ekleyebilirsiniz. Kolay gelsin.