Dondurma Çubuğuyla Boncuklu Oya Yapılışı

Dondurma Çubuğu ile Tığ işi Boncuklu Oya Anlatımlı Yapılışı

Dondurma çubuğuyla yapılan tığ işi boncuklu oya modelinin anlatımı ile karşınızdayız. Çok fazla istek gelen tığ işi boncuk oyasının yapımına yer vereceğiz. Dondurma çubuğuyla yapılan tığ işi boncuklu oyanın tüm ayrıntılarına bu yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Bir çok kişi bu tığ işi modelin nasıl yapıldığını sormuştu. Kullanılan boncuk tuhafiyelerde bulunuyor. Örnek için boncuklar ipin üzerinde çalışılıyor. İpi tığ battıya tutturup kirpikli trabzan yapıyoruz. Boncukları içinden geçirerek oyayı yapıyoruz.

Dondurma Çubuğuyla Boncuklu Oya

Boncuklu tığ işi oyalar iğne oyalarına yakıştığı kadar tığ oyalarına da yakışmaktadır. Tığ oyasıyla yapılan el işlerinin bir çoğu boncuklarla yapılmıştır. Bu yazımızda kullanılan boncuk biraz farklıdır. Boncuklara tuhafiyelerden ulaşabilirsiniz. Geçen gün yayınladığımız kum boncuklu oya yapılışı yazısındaki boncukların aksine bunlar halkalı boncuklardır. Çıtı pıtı bir tığ işi oya olan dondurma çubuğu üzerinde yapılan boncuklu oya modelinin yapılışını oya hanım anlatmış.

Dondurma Çubuğuyla Oya Modeli

En güzel tığ işi oyalar yazısında bulunan modellerin anlatımlarını bir bir paylaşmaya başladık. Şimdi paylaştığımız model çok fazla istek aldığı için videosunu ekliyoruz. Siz de diğer modelleri inceleyin ve yapımını istediğiniz tığ işi modeli bize bildirin. Kısa zaman içinde yapımını sitemizden öğrenerek yazmalarınıza uygulayın.

Dondurma Çubuğuyla Tığ işi Boncuklu Oya Video Anlatımlı Yapılışı

Bu çok güzel tığ işi boncuklu oya modelini beğendiyseniz, aşağıda bulunan diğer harika modellerimize de göz atabilirsiniz.

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın