Hoşunuza gidecek iğne oyaları

Dönüp Bir Daha Bakmak İsteyeceğiniz İğne Oyaları

Çok ilgi çekici oldukları için dönüp bir daha bakmak isteyeceğiniz iğne oyaları galerisindeki modelleri incelemek ister misiniz?

Oyacı hanımların en çok ilgi çeken oyaları bu sayfada toplandı. Çiçekli, pırpırlı oyalar , çeyizlik danteller, oda takımları hepsi el yapımı ve iğne oyası işlemeli. Zannetmeyin ki iğne ile sadece yazma yapılıyor. Öyle güzel oda takımları, masa örtüleri, yatak odası dantelleri, pikeler ve fiskoslar yapılıyor ki dilinizi ısırırsınız. Makina yapımından on bin kat daha şık duran vitrin takımlarını söylemiyoruz bile. En gözde oyalar her zaman ilk olarak yeni hobiler sitesinde paylaşılacak. Ve en güzel oyaları yine yeni hobilerde öğreneceksiniz. Bir yandan elinizdeki çayı yudumlarken bir yandan da bu oyaları incelemek heyecan verici olacak.

İğne oyaları yapımı zaman alan ve zahmetli bir iştir. Herkes bu sabrı gösterip de model çıkaramaz. Öyle kadınlar varki hem zahmetini çekiyor hemde hayal güçleri ile çok güzel modeller yapıyor. İşte o hanımların yapmış oldukları oya modellerini inceleme fırsatı yakaladınız.

Hoşunuza Gidecek Bir Kaç İğne Oyaları

Basit oya örneği

Çok hoş iğne oyası

El yapımı iğne oyası salon takımı

İğne oyası fiskos modeli

İğne oyası havlu dantelleri

İğne oyası oda takımı danteli

Kiraz oyası yazma kenarı

Kırmızı çiçekli tek renk yazma oyası

Kolay basit iğne oyası

Mavi yazma oya örneği

Mor iğne oyası çeyizlik yazma

Pembe yazma renkli oyalar

Pırpırlı kolay oya

Pırpırlı tülbent oyası

Yeni model havlu oyaları

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi, örgü ve dantel örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir