Düğünlük Bayramlık Çiçekli Tığ İşi Oya Modeli ve Anlatımı

Bugün sizler için çok beğeneceğinizi düşündüğümüz düğünlük bayramlık çiçekli tığ işi oya modelini çok beğenerek hazırlayıp kullanacağınızdan eminiz.

Çiçekli modelin ayrıntılarını aşağıda yayınladığımız videodan izlemeniz mümkün olup, çok kısa sürecek olan video size pratiklik kazandırmak adına çok yardımcı olacaktır.

Çiçekli modele her zaman hazırladığımız oyalardan farklı olarak tığ battı hazırlamadan başlıyoruz. Modelin çiçekleri için bir çok yerden temin edebileceğiniz serum halkalarını kullanıyorsunuz. Modeli farklı renkler ile bir araya getirip çok gösterişli çiçekler elde edebilirsiniz.

Düğünlerde bayramlarda ev gezmelerinde kullanabileceğiniz modeli çeyizlerinize ve nişan bohçalarınıza hazırlamanızı tavsiye ediyoruz.

Züleyhanın tığ ve iğne oyaları’na youtube kanalı için hazırladığı güzel ve akıcı video için çok teşekkür ederiz. Youtube kanalına abone olup, beğenmeyi unutmayınız.

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası, örgü ve dantel içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.