Minik laleler örgü yelek modeli yapılışı

Dünya Tek Biz İkimiz Örgü Yelek Modeli

Dünya tek biz ikimiz örgü modeli bayan yelekleri, bebek battaniyesi, çocuk süveteri, bebek yeleği gibi birçok örgülerde kullanabileceğiniz şirin bir örnek.

Minik laleler örgü modeli diğer bir adıyla dünya tek biz ikimiz modeli Gönül hanım tarafından anlatılmıştır. Gelin kız yelekleri, bayan yelekleri ve çocuk örgüleri gibi bir çok örgülerde kullanabileceğiniz bir model. Örgüye ilk başlayan kadınlar hevesli olarak başlarlar fakat bir çoğu bir süre sonra sıkılır. Kendine güvenen ve örgü için vakit ayırıp uğraşan kişiler ise bir çok örgüyü rahatlıkla yapar. Mağazalarda satılanlardan daha şık elbiseler bile yapılıyor. Örneğin kışlık kullanılabilen yelekleri ve bunun dışında atkı ve bereleri örgüyle yapabiliyorlar. Örgü videoları da bu konuda yeterince yardımcı oluyor.

Minik laleler örgü yelek modeli

Minik laleler örgü modeli 6 ilmek ve 8 sıradan oluşuyor. Örneğin anlatımı 3 motif çıkarılarak yapılmış. 3 motif için 18 ilmek 2 tane de kenar ilmek için 20 tane ilmek gerekiyor. Şişe 20 ilmek atıp hazırlayarak birinci sıradan başlayabilirsiniz. 11 dakikalık videoda Gönül hanımın anlatımlarını dinlerseniz örgüyü daha kolay çözebilirsiniz.

Minik Laleler Bayan Örgü Yelek Modeli

“Dünya Tek Biz İkimiz Örgü Yelek Modeli” üzerine 2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir