Düşman Çatlatan Değişik Tığ İşi Oya Modelleri

Düşman çatlatan değişik tığ işi oya modelleri ile sizlerin karşısındayız. Bu soğuk havalarda en güzel yaptığımız aktivitelerden biri elbette ki tığ oyaları. Ama bu oyaların artık yeni ve daha değişik modelini de aramıyor değiliz. Sizlerin de hoşunuza gideceğini düşündüğüm efsanevi modeller seçtim. Bu modeller son zamanlara bomba gibi düşen modeller. Dilerseniz hep bilikte bu tığ oyası modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

En Çok Tercih Edilen Değişik Tığ İşi Oya Modelleri

Görselde gördüğünüz başörtü kenarına en uygun renkler elbette ki siyah ve beyaz olacaktır. Hanımlar burada püf noktamız başörtü renk ve modeline uygun tığ oyası çeşitleri seçmek. Başörtü ya da tığ oyası ne kadar güzel olursa olsun bazen birbiri ile uyumları olmadığında modeli de başörtünün güzelliğini de göstermeye biliyor. Bundan mütevellit uyum ve tercihler çok önemli. 2019 yılında çok sevilen bu değişik tığ oyası modeli 2020 yılında da eminim ki çok sevilecektir. Bazı hanımlar tığ oyası yaparak gelir elde ediyorlar. Bu hanımların en çok sipariş aldığı modellerden birini de görselde görüyoruz. Eğer siz de tığ oyası yaparak para kazanmak istiyorsanız bu modelden başlayabilirsiniz.

Nazar boncuklu tığ oyaları çok sevildi ve değişik tığ oyaları grubuna da alınacak bir model. Sizlerin de mutlaka yapmak isteyeceğiniz bu modelin yapılışı da bir hayli kolay. Herkesin yapabileceği bu tığ oyası sizi zorlamayacak ve fazla zamanınızı da almayacak. Az zamanımızı alan ve çabuk biten tığ oyalarını elbette ki çok seviyoruz. Sizin de seveceğinizi düşündüğümüz bu modelin detaylarına internet veya YouTube’dan videolu bir şekilde anlatımlı olarak ulaşabilirsiniz.

Boncuklu tığ oyası modeli başörtü ve tığ oyasını şık gösteren etkenlerden. Boncuk detaylarını da ışıltı kattığı için bir hayli seviyoruz. Çeyiz bohçalarının da vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Siz de şimdiden bu oyaları hazır edebilirsiniz.

2020’ye Özel Değişik Tığ İşi Oya Modelleri

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.