Düşman Çatlatan Gösterişli İğne Oyası Modelleri

Kıymetli hanımlar değerli takipçiler el emeği göz nuru hazırlanmış detaylarına hayran kalacaksınız. İğne oyası modellerini sizler için bir araya getirdik. Çok güzel yapılan bu iğne oyaları görenleri kendine hayran bırakmaya devam ediyor. Sizler de en yeni ve en güzel yapılan bu iğne oyalarını yaparak harika ürünlere sahip olabilirsiniz. Tek renk tülbent kenarına yapılan rengarenk iğne oyası modellerini dilediğiniz renklerde hazırlayabilirsiniz. Rengarenk tülbent kenarına tülbenti içindeki renklerden seçerek iğne oyaları hazırlayabilirsiniz. Detayları ile hayran kalacağınız bu iğne oyası modellerini çiçek ve boncuk detayları ile süsleyerek de oldukça güzel ürünlere sahip olabilirsiniz. Farklı tasarımıyla dikkat çeken iğne oyası modelleri sadeliği ile göz alıcı görünüme ulaşmaktadır. Sizler de birbirinden güzel iğne oyası modellerini yaparak en yeni ürünlere sahip olabilirsiniz. Hadi birlikte bu yeni iğne oyalarına detaylı şekilde göz atalım.

En Güzel İğne Oyası Modelleri

Tek renk yazma kenarına yapacağınız kibar iğne oyası modelini sizler de iki renk ya da daha fazla yapabilirsiniz.

Yapım aşaması basit olan iğne oyalarını sizler de dilediğiniz renklerde kolaylıkla bitirebilirsiniz.

Rengarenk yazma kenarına yapılan iğne oyalarını sizler de kolay şekilde yapabilirsiniz. Farklı model sevenlere hitap eden iğne oyasını sizler de yapabilirsiniz.

Kahve renk tonları ile hazırlanan iğne oyası örneğini hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitirebilirsiniz.

Çok pratik olan iğne oyası modelini sizler de çiçek detayları ekleyerek hazırlayabilirsiniz.

Küçük hazırlanan iğne oyası modelini sizler de yaparak özel ürünlere sahip olabilirsiniz.

Yapılışı basit olan iğne oyalarını sizler de yaparak en yeni modellere sahip olabilirsiniz. Sade model sevenlere bu güzel modelleri öneriyoruz.

Çıtı pıtı iğne oyalarını sizler de tülbent içindeki renkleri seçerek yapabilirsiniz. Çeyizlerinize bu modeli yapabilirsiniz.

Çıtı Pıtı İğne Oyası Modelleri