Düşman Çatlatan Kırmızılı Tığ İşi Oya Modeli ve Anlatımı

Kırmızı renginin dikkat çekici özelliği herkes tarafından bilinmektedir. Kırmızı renkte oyalı yazması olmayan kalmasın diye hazırladığımız modeli zevkle öreceğinizden eminiz. Örümceklerle trabzanlarla hazırlanan kolay ama gösterişli modeli çok kolay bir şekilde hazırlayacağınızdan eminiz.

Düşman çatlatan kırmızılı tığ işi oya modelinin yapımını aşağıda yayınladığımız videodan izleyebilirsiniz.

Çok tıklama alan oya modellerinden bir tanesi olan mekik oyasına andıran 2 sırada hazırlanan sıralı modeli örmeyen kalmasın istiyoruz. Modeli küçük boncuklar kullanarak daha canlı bir hale getirmeniz mümkündür.

Model sağlamlığı ve dayanıklılığı sayesinde uzun yıllar kullanabileceğiniz bir model olduğu içinde çok talep görmektedir.

Oya ve dantel dünyası’na güzel model için çok teşekkür ederiz. Destek olmak amaçlı youtube kanalına abone olup, beğenebilirsiniz.

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.