Kurdeleden iğne oyası yapılışı

Düşman çatlatan organize kurdeleden yapılan iğne oyası modeli

Düşman catlatan bir model daha organize kurdeleden yapılan iğne oyası modelinin yapılışını sizinle paylaşıyoruz.

Merhabalar sevgili ziyaretçilerim. Bu yazımda size Ayşe hanımın düşman çatlatan oya modelini paylaşıyorum. Organize kurdele kullanarak yapılmış olan iğne oyası modeli düşman çatlatan cinsten. Herkesin çok beğeneceği, ve kendisinin de yapmak isteyeceği bir iğne oyası modeli olan bu örnek kurdeleden yapılacaktır. Tuhafiyeye gidip organize tül almak istiyorum diyerek satın alabilirsiniz.

Kurdeleden yapılan iğne oyası

İğne oyası modelleri yüzlerce örnekten oluşuyor. Hanımlar sürekli yeni modeller deneyerek çok güzel örnekleri çıkarıyor. Yazmalar, havlular gibi kumaşlara işlenmiş olan iğne oyaları böylelikle gözümüze hem daha farklı hemde daha güzel görünüyorlar. Son zamanlarda farklı modellerle daha çok karşılaşmaktayız. Youtube kanalları bulunan iğne oyası sahipleri kanallarında bu oyaların anlatımlarına yer veriyor. Bu kişilerden birisi de Ayşe hanım. En güzel oyaları Ayşe hanımın kanalından öğrendim diyebilirim. Organize kurdeleden yapılan iğne oyası modelini de yine kendisi kanalında paylaşmış. Bende bu güzel modeli öğrenin diye buraya ekledim.

Organize kurdeleden yapılan iğne oyası modeli

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın