Düz Çiçekli Basit Lif Modelleri

Temizliğine dikkat eden bir millet olarak haliyle lif hepimizin vazgeçilmezidir. Lif işi de kadınlarımızın hünerli ellerine kalınca ortaya harika lif modelleri çıkıyor. Her hanım kendi hayal gücüne ve zevklerine göre benzersiz lif modelleri yapıyor. Yenihobi.com  olarak  bizde siz değerli takipçilerimiz için en güzel lif modellerini yazımızda derledik. Yumuşacık lifler ile hem güzel bir duş keyfi yaşayabileceğiniz gibi aynı zamanda eğlenceli modeller ile bunu zevkli bir hale getireceksiniz. Çeyizleri renklendirecek lif modelleri pratikliği ve kolaylığı ile de sizleri şaşırtacak. Paylaştığımız modellerimiz arasından istediğinizi seçip en yumuşak iplikleri seçerek eğlenceli şekilde lif üretmeye başlayabilirsiniz. Şimdi sıra bu birbirinden güzel lif modellerini incelemeye geldi, buyrun birlikte tüm detayları ile inceleyelim.

Geometrik Desenli Lif Modelleri

Takım şeklinde hazırlanan lif örgü modelini sizlerde nazar boncuklu yaparak çeyizlerinize ekleyebilirsiniz. Kolay yapılan lif modelini herkes yapabilirsiniz.

Yuvarlak lif modelleri renkli tercih edilmesi ile dikkat çekiyor. Sizlerde güllü lif modelini hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitirebilirsiniz.

Boncuk detayı eklenen lif modeli oldukça güzel görünmektedir. Hediyelik olarak pembe renklerde lif modellerini yapabilirsiniz.

Yıldız model mor lif modelini sizlerde basit şekilde yapabilirsiniz. Detaylarına hayran kalacağınız lif modellerini çeyizlerinize ekleyebilirsiniz.

Papatya model lif modelini beyaz ve gri renk tercih ederek yapabilirsiniz. Çok kullanışlı olan lif modellerini en güzel şekli ile sizlere sunuyoruz.

Takım lif modeli iki renk tercih edilerek yapılmıştır. Zor olan lif modelini marifetli kadınların beğenisine sunuyoruz.

Farklı model arayan hanımlar en yeni lif modelini sizlere sunuyoruz.

Bebekleriniz için kullandığınız iplik oldukça önemlidir.

Çok güzel görünen lif modellerini sizler hemen yapabilirsiniz.

Hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitirebilirsiniz. Basit ilerleyen lif modelini sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Son zamanların en çok tercih edilen lif modeli çeyizlerinize süsleyecektir.

Uzun lif örgü modelleri en çok satanlar arasında yer almaktadır. Sizlerde maddi gelir elde etmek için yapıp satabilirsiniz.

Simli iplik ile yapılan lif modelini sizlerde kolay şekilde yapabilirsiniz.

Siyah, kırmızı, yeşil iplik renkleri tercih edilerek yapılan lif modeli oldukça güzel görünmektedir.

Sadelikten yana olan hanımlar için en güzel güllü lif modelini öneriyoruz.

Yıldız model lifleri sizler için bir araya getirdik.

Boncuklu lif modelleri detayları ile görenleri kendine hayran bırakmaya devam ediyor.

Pembe ve beyaz rengin muhteşem uyumunu sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Erkek bohçalarına en güzel damat seti lif modelini yapıp koyabilirsiniz. Kırmızı ve beyaz en çok bohçalara yakışan renklerdir.

Tutma yeri olan lif modelleri sizler için bir araya getirildi. Güllü lif modelini en güzel şekilde sizlere sunuyoruz.

Kare lif modelleri detayları ile görenleri kendine hayran bırakmaya devam ediyor. Detayları ile çok basit yapılan modeli yeni başlayan hanımlarda yapabilirsiniz.

Çeyizlerinize el emeği göz nuru lif modellerini ekleyebilirsiniz.  Yapımı kolay olan lif modellerini sizlerde yapabilirsiniz.

Güllü Boncuklu Lif Modelleri

Kapli Yeni Lif Modeli Anlatımlı Yapımı

Kaynak: Ören Hanım (Youtube)

En güzel lif modellerini sizler için derlemek le kalmadık onları nasıl yapacağınızı detaylı şekilde anlatan bir videoyu size sunuyoruz. Videoda Yaralı kalp olarak bilinen lif modelimizin yapımı anlatılıyor sizler de çok iyi biliyorsunuz ki yapılış olarak tüm örgü modelleri birbirine benzemektedir. Emeğinizin en güzel şekilde ürüne dönüşeceği sıkılmadan, çabucak hevesle yapabileceğiniz lif modellerinin yapımını izleyerek öğrenebilirsiniz. Şimdi hep birlikte videomuzu izleyerek hatta birlikle başlayarak ortaya güzel bir lif çıkaralım. Kolay gelsin.

Diğer iğne oyası modelleri, tığ oyaları, örgü modelleri, dantel modelleri, boncuk oyaları içeriklerine de göz atabilirsiniz.