Düz Renk Yazma Kenarına Küçük İğne Oyası Modelleri

Merhaba hanımlar bugün sizler için hazırlamış olduğumuz en güzel iğne oyası modellerini sizlere sunuyoruz. El emeği göz nuru hazırlanan iğne oyası modelleri çeyizlerinize çok yakışacak cevizlerin vazgeçilmezi olan çıtı pıtı iğne oyası modellerini hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz. Farklı model arayanlar için daha önce hiç görmediğiniz ağır da gösterişli modelleri ekledik. Sade model seven hanımlar içinde tek renk tülbent kenarlarına yapılan tek renk iğne oyası modellerini hazırladık. Hadi birlikte bu güzel iğne oyası modellerine detaylı şekilde göz atalım.

Ağır İğne Oyası Modelleri

Görselde yer alan tek renk tülbent kenarına yapılmış olan iğne oyası modeli en sevilen modelleri arasında yer almaktadır. Sizler de bu küçük iğne oyası modelini yaparak çıtı pıtı modelleri sahip olabilirsiniz.

Kibar model seven hanımların tercihi olan iğne oyası modeli rengarenk hazırlanmıştır. Sizler de renkli modelleri yaparak en güzel modelleri çeyizlerinize ekleyebilirsiniz.

Beyaz tabanlı tülbent kenarına yapılmış olan pırpır model iğne oyası modeli şık tasarımıyla oldukça güzel görünüyor. Sizler de özel günlerinizde bu güzel iğne oyası modelini hazırlayabilirsiniz.

Görselde yer alan siyah tülbent kenarına yapılmış olan renkli ve ağır iğne oyası modeli çok güzel görülmektedir. Yapım aşaması kolay olan bu iğne oyasını Sizler de hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz.

Farklı model sevenlerin tercihi olan iğne oyası modeli çok güzel görünmektedir. Sizler de bu güzel modelleri yaparak harika ürünler ortaya çıkarabilirsiniz.

Görselde yer alan namaz örtüsü iğne oyası modeli çiçekler ile süslenmiştir. Sizler de çiçek ile hazırlanan bu modeli kaya model ile birlikte hazırlayarak en güzel modellere sahip olabilirsiniz.

Yepyeni İğne Oyası Modelleri

En Yeni İğne Oyası Modeli Anlatımlı Yapımı

Kaynak: Semiha nın İğne Oyaları (Youtube)

Videoda yer alan iğne oyası modeli çok kolay yapılan ve çabuk ilerleyen modeller arasında yer almaktadır. Sizler de bu iğne oyalarını yaparak tek renk tülbent kenarlarını oldukça güzel hale getirebilirsiniz. Farklı modeller arayan hanımların tercihine olan iğne oyası modeli şık tasarımıydı görenleri kendine hayran bırakmaya devam ediyor. Sizler de video izleyerek bu güzel iğne oyası modelini yapalım bilirsiniz.