Efsane Yaratan 40 Farklı Şiş Örgü Modeli

Efsane yaratan 40 farklı şiş örgü modeli ile sizlerin karşısındayız. Bu kış aylarında en çok başvurduğumuz şeylerden biri elbette örgüler. Sizin de beğeneceğiniz bildiğimiz en güzel modelleri seçtik. Örgü bu mevsimlerin el işi türü olarak biliniyor fakat kullanım alanı o kadar geniş ki yazın bile kullanabiliyoruz. Çok kullanım alanı olan bu şiş örgüleri biz de sizler için derledik. Dilerseniz hep birlikte bu birbirinden efsane modelleri birlikte yakından inceleyelim, ne dersiniz?

En Çok Tercih Edilen 40 Farklı Şiş örgü Modeli

Görselde gördüğünüz şiş örgü modeli hem güzel hem de oldukça şık. Sizin de hayır diyemeyeceğiniz bu örgü modelinin yapılışı da oldukça basit. Kabarcık desenleri olan bu model 2019 yılında da çok sevildi ve tercih edildi. Hemen hemen her bayanın kolaylıkla yapabileceği örgü modelini bilmeyenler için ise yöntem çok basit. İnternetten veya YouTube’dan bu şiş örgü modelinin yapılışı hakkında videolu bir şekilde anlatımlı olarak da ulaşabilirsiniz. Tercih sizin hanımlar ama bu yöntem işinizi daha da kolaylaştıracaktır.

Harika bir örgü modeli ile sizlerleyiz. Bu örgü modeli hem şık hem de tatlı. Böyle şiş örgü modelleri genellikle tercihimiz oluyor. Sizin de tercihiniz olacak bu şiş örgü modelini her yerde kullanabilirsiniz. Hem yelek hem hırka hem kazaklarda. Dilerseniz kendiniz için dilerseniz çocuklarınız için de örebilirsiniz. E o zaman hanımlar örgü vakti. Dilediğiniz renklerde bu modeli örelim.

Görselde gördüğünüz örgü modeli hem çok güzel hem de çok şık. Sizin de hoşunuza gidecek bu örgü modeli 2019 yılında çok beğenildi. Büyük ihtimal ile 2020 kışında da tercih edilecek bir model olacak. Şimdiden örgüleri hazırlama vakti hanımlar. Yılbaşına özel örgülerle girmek istiyorsanız hazır vakit de yaklaşmış iken örmeye başlayın derim ben. Örgüler biliyorsunuz ki hem tığ hem de şiş ile yapılabiliyor ama bu tarz örgüleri şiş ile yapmak size zaman kazandıracaktır ve daha hoş ve soft bir görünüm verecektir.

En Çok Tercih Edilen Şiş Örgü Modelleri

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi, iğne oyası ve dantel örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.