Ege’de Rekor Satış Yapan Örgü Modelleri

Merhaba hanımlar sizler için bebeklerinize çok yakışacak örgü modellerini hazırladık. Ege’de rekor satış alan örgü modellerini yaparak en güzel modellere sahip olabilirsiniz. Şık tasarımı ile dikkat çeken örgüyü hemen yaparak kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz. Tek renk hazırlanan örgü modelleri sarı ve krem renk tercih edilerek hem erkek hem de kız bebekleriniz için kullanabilirsiniz. El emeği göz nuru hazırlanan örgüyü yaparak sade ve kolay şekilde yapabilirsiniz. Gösterişli örgüleri sizler de yaparak en yeni modelleri sahip olabilirsiniz. Hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitireceğiniz örgü modelini yaparak hediyelik olarak tercih edebilirsiniz. Yapım aşaması kolay olan örgüyü yeni öğrenen hanımlar da yapabilirsiniz. Yeni gelinlere hediye olarak en çok verilen bebek örgü modelleri çocuk habercisi oluyor. Sizler de gelinleriniz için bu örgüleri yaparak hediye edebilirsiniz. Hadi birlikte bu şahane örgü modellerine detaylı şekilde birlikte göz atalım.

En Kolay Örgü Modelleri

 

Görselde yer alan kulaklı örgü modelini sizler de yaparak kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz. El emeğinin yoğun olduğu örgü modeli son zamanların en çok satan modelleri arasında yer alırken sizler de harika modellere sahip olabilirsiniz.

Rengarenk hazırlanan örgü modeli her kız hem de erkek bebekler için tercih edilebilir. Ponpon detayı ile hazırlanmış olan örgü modelini yaparak kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz.

Görselde yer alan kız bebekleriniz için hazırlanmış olan tulum örgü modeli rengarenk tercih edilmiştir. Patik örgüsü ile birlikte tasarım haline gelen örgüyü sizler de yaparak hamile annelere hediyelik olarak tercih edebilirsiniz. Yapım aşaması kolay olan örgü modeli son zamanların en çok satan modelleri arasında yer almaktadır.

Çok Güzel Örgü Modelleri