El Emeği Çanta Örgü Modelleri

Sevgili takipçilerimiz tüm hanımların vazgeçilmezi her takımı ile ayrı ayrı renk ve desenler kullanmak istediği çanta modellerinin en değerlisi olan el emeği çanta örgüsü modellerine göz atacağız. Günümüzde çanta ihtiyacın haricinde bir takı malzemesi haline geldi. Yenihobi.com olarak böyle olunca bizde sizlere kendinizin tasarlayıp imal edeceğiniz çanta örgü modellerini sunmaya karar verdik. Çanta örmek kulağa zor gelse de siz değerli takipçilerimizin maharetli elleri için asla zor bir iş değildir. Gelin birlikte en güzel çanta örgü modellerine detaylı şekilde göz atalım.

En Güzel Çanta Örgü Modelleri

Detayları ile süslenen çanta modelini sizlere sunuyoruz. Yaz aylarına çok güzel görünen çanta örgüsünü yapabilirsiniz.

Son zamanların en çok satan çanta örgüsü hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitirebilirsiniz. Mor tek renk çantayı sizlerde harika şekilde hazırlayabilirsiniz.

Her kombine uyum sağlayacak olan çanta örgü modelini yaparak günlük hayatta tercih edebilirsiniz.

Sade ve şık görünen çanta örgüsünü sizler dilediğiniz renkler de yapabilirsiniz.

Yapım aşaması yeni başlayanlara bile hitap eden çanta örgü modeli çok güzel görünmektedir.

Farklı çanta örgü modeli arayanlara en yeni modeli sunuyoruz.

Çok güzel görünen çanta örgüsünü el emeği göz nuru hazırlayabilirsiniz.

En yeni çanta örgüleri arasında görselde yer alan model yer almaktadır.

Yapımı kolay olan çanta örgüleri detayları ile dikkat çekmeye devam ediyor.

En güzel çanta örgü modellerini sizlerde heme merhaba yapmaya başlarsanız kısa sürede bitirebilirsiniz.

Kahve renk tonlarında yapılan çanta örgü modelini sizlerde hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitirebilirsiniz.

İki renk yapılan çanta örgüsünü detayları ile süsleyebilirsiniz. Sarı ve mavi renk örgüyü sizlerde basit şekilde yapabilirsiniz.

Sarı çanta modeli en çok satan örgü modelleri arasında yer almaktadır.

Düz renk mor örgüyü sizlerde el emeği göz nuru şekilde hazırlayabilirsiniz. Yapımı basit olan örgü modelini sizlerde yapabilirsiniz.

Kırmızı ve kahve renklerde yapılan örgüyü sadelikten yana olan hanımların beğenisine sunuyoruz.

El emeği göz nuru örgü modelleri sizler için hazırlandı. Çok güzel görünen çanta örgüleri kombinlerinize uyum sağyalacaktır.

Farkı çanta örgü modeli arayan hanımlar görsel yer alan örgü modeli tam size göre.

Renkli yaz aylarına çok yakışacak çanta örgüsünü hemen yapabilirsiniz.

 

 

Renkli iplik kullanılarak yapılan çanta modeli detayları ile görenleri kendine hayran bırakıyor.

Pembe renk çantayı sizlerde harika şekilde hazırlayabilirsiniz. Örgüler arasında en çok satan modeli sizlerde detayları ile süsleyebilirsiniz.

El emeği göz nuru çanta modelini sevdiklerinize hediye olarak hazırlayabilirsiniz. Kolay yapılan örgüler arasında en yeni çanta modeli yer almaktadır.

Sade ve Şık Örgü Modelleri

Her kombine uyum sağlayacak olan krem çantayı yaparak örgüler arasına ekleyebilirsiniz. Yapım aşaması basit olan örgüyü sizlere sunuyoruz.

En Güzel Fıstık Çanta Örgü Modeli Anlatımlı Yapımı

Kaynak: Ayşenur’un Kanalı (Youtube)

Maharetli hanımlar herkesin koluna taktığı seri üretim çantalardan kullanmaktan sıkıldığınızı biliyorum. Şimdi sizlere yukarıda örneklerini gösterdiğimiz çanta örgü modellerini nasıl yapabileceğiniz konusunda fikir verecek anlatımlı videomuzu sunuyoruz. Fıstık çanta yapımında özellikle özel kesim penye ip kullanılması tavsiye edilmektedir. Bunun başlıca sebebi ise yaptığımız örgü çantaların güzel görünümünün yanı sıra hafif ve kullanışlı olmasıdır. Günlük hayatta elimizden düşmeyecek bu örgü çanta modelleri tarzınıza harika bir hava katacak. Çanta örgü modeli yapımında dikkat edilmesi gereken konulardan bir tanesi de kullanılacak kilit şeklidir kullanılan malzemeye göre çeşitlilik gösterebilen kilit modelini nasıl seçebileceksiniz bunu videomuzu detaylı izleyerek görebilirsiniz. Buyrun birbirinden güzel renk ve desenlerde çantalar üretmek için videomuzu detayları ile izleyelim kolay gelsin.

Diğer iğne oyası modelleri, tığ oyaları, dantel modelleri, boncuk oyaları, lif modelleri içeriklerine de göz atabilirsiniz.