El Emeği Çok Pratik Tığ İşi Oya Modelleri

Kıymetli takipçilerimiz bugünkü yazımızda sizlerle şahane tığ işi oya modellerini inceleyeceğiz. Tığ işi oya modellerinde aşırı canlı renkler tercih edilmemektedir. Tığ işi oya modellerinde daha çok pastel renkler tercih edilmektedir. Bu sebeple tığ işi oya modellerinin günlük kullanım için uygulanması gayet uygundur. Tabii ki bunun yanı sıra çeyiz sandıklarınızda veya hediyelik olarak da birbirinden güzel şahane sade tığ işi oya modellerini kullanabilirsiniz. Tercihinize göre renk seçimi yapabileceğiniz tığ işi modellerinde en çok yakışan renkler beyaz krem açık pembe gibi bir nebze soğuk renklerdir. Sizler için özenle ve en çok tıklanan modelleri bir araya getirdik Bu sebeple sevdiğiniz herhangi bir modeli not ederek yazımızın sonunda sizlere sunacağımız tığ işi iğne oyası yapımı detaylı anlatım videosu ile seçtiğiniz modelleri birebir kendi el emeğinizle uygulayabilirsiniz. Dilerseniz vakit kaybetmeden sizlere sunduğumuz Bu harika modelleri görselleri ile birlikte incelemeye geçelim.

Gösterişli Tığ İşi Oya Örnekleri

Görselde yer alan renkli tülbent kenarına yapılmış olan yeni gelenlerin tercihi olan tığ işi oya modelleri beyaz ve pembe renkler seçilerek hazırlanmıştır. Sizler de bu renkleri seçerek yapabilirsiniz.

Sade model seven hanımlara tığ işi oya  modelini çok güzel görünmektedir. Sizler de görselde yer falan oldukça kullanışlı olan tığ modelini yaparak harika modellerin sahip olabilirsiniz.

Görselde yer alan günün kullanıma uygun olan tığ işi oya modelini sizler de yaparak günlük hayatlarımızda tercih edebilirsiniz

Tığ oyası siyah tülbent kenarına yapılan kahve ve beyaz renklerin kullanıldığı tığ işi oya modelini sizler de yaparak hediyelik olarak tercih edebilirsiniz.

Görselde yer alan sade renkler tercih edilerek hazırlanmış olan tığ işi oya modelini sizler de yaparak hemen bitirebilirsiniz. Yapım aşaması kolay olan tığ modeli yeni öğrenen hanımlara hitap etmeye devam ediyor.

Beyaz renk tonlarını kullanıldığı tülbent içindeki renklerden seçilerek hazırlanmış olan tığ modeli son zamanlarda en çok satan modelleri arasında yer almaktadır.

Renkli tülbent çiçerilerek hazırlanan tığ işi oya modelinde kullanılan tülbent Fırat prenses tir.

El emeği göz nuru hazırlanan tığ işi oya modelini sizlerde yaparak çeyizlerinizi ekleyebilirsiniz. Değerli bohçaların vazgeçilmez olan tığ oyası şık tasarımıyla dikkat çekiyor.

Çiçekli hazırlanmış olan tığ işi oya modeli çok güzel yapılmıştır. Sizler de el emeğinizi sergilemek için bu güzel modeli yapabilirsiniz

Çok Güzel Tığ İşi Oya Örnekleri