El Emeği En Değişik Puset ve Çanta Örgü Modelleri

Değerli hanımlar bebekleriniz için yapacağınız en güzel yatırımlardan birisi olan el emeği göz nuru hazırlanmış. Doğal tasarımı da dikkat çeken bebek özet örgü modelidir. El emeği yoğun göz nuru hazırlanan bu güzel örgüleri sizler de yaparak hediyelik olarak tercih edilebilirsiniz. Çok tercih edilen bu örgü modelleri satışı oldukça yoğundur. Sizler de maddi geliri elde etmek için bu güzel örgü modellerini hazırlayabilirsiniz. Farklı model sevenler için hazırlanmış olan fiyonklu ve kurdeleli örgü modelleri oldukça güzel görünüyor. Sizler de bebek odalarını dekor olarak bu güzel örgü modellerini de yapabilirsiniz. Hadi birlikte bu güzel örgülere detaylı şekilde inceleyelim.

Yepyeni Örgü Modelleri

Görselde yer alan sade beşik çekildi hazırlanmış olan puset örgü modeli oldukça kullanışlı bir modeldir. Sizler de bu modeli dilerseniz dış kısımlarına çiçek ve boncuk detayları işleyerek daha farklı hale getirebilirsiniz.

İki renk hazırlanmış olan puset ve çanta örgü modeli set halinde hazırlanmıştır. Sizler de püskül ve farklı detayları ekleyerek bu örgüyü tamamlayabilirsiniz.

Kahverengi hazırlanmış olan çanta örgü modeli gold detayları renklenerek de zincirler ile daha güzel hale gelmiştir. El emeği göz nuru hazırlanan bu çanta örgüsünü sizler de pratik şekilde yapabilirsiniz.

Siyah beyaz hazırlanmış olan çanta örgü modeli püsküllü detayı ile de süslenmiştir. Oldukça şık görünen bu model bütün kombinlerini uyum sağlayacak bir modeldir.

Görselde yer alan fiyonk detayı ile hazırlanmış olan örgü modelini sizler de hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz.

Kolay Örgü Modelleri